Syn Evy Decastelo se styděl před Barbínou

Moderátorka Eva Decastelo vzala na filmové představení americké klasiky – animované Barbie svého syna Michálka. Prý aby viděl, jak vypadá krásná a dokonalá slečna. Michálek z toho byl ale trochu vyvedený z míry.
Eva Decastelo, její manžel René, syn Michálek a dcera Zuzanka
Eva Decastelo, její manžel René, syn Michálek a dcera Zuzanka
Jiří Janoušek

reklama

Před vchodem do sálu stály hostesky převlečené za živé Barbie a Michálek Decastelo se pěkně styděl. Radši se schoval za tatínka. Zatímco Eva slečny zaujatě pozorovala a zavzpomínala, na co si jako malá hrála.

„Děda byl lékárník a tak jsem pořád panenkám a hračkám něco předepisovala, míchala jsem jim jako bylinky a mazala mastičky úplně všude. Na Barbie jsme totiž neměli a tak jsem brala zavděk vším ostatním, a když už se do Čech tyhle panenky dostaly, tak jsem už měla jiné zájmy a objekty touhy“, dodává moderátorka. „Ale i dnes, v mém věku, se ráda s trpaslíčkama (jak oslovuje své děti) podívám na pěknou pohádku a odpočinu si u toho“, smála se.

Na film se přišel podívat i Roman Vojtek s rodinou. „,Vyrostl jsem na pohádce Princové jsou na draka, a když už princezny, tak pyšná nebo šíleně smutná,“ nenechal se zvyklat šarmem Barbín, ale jeho dcera Edita byla z „živých“ panenek nadšená.

„Editku velice zaujaly,“ řekl a přiznal, že dceru moc na televizi koukat nenechá. „Já byl hodně aktivní venku, což má mimochodem Editka po mně. A navíc, já měl volný čas vyplněný spoustou kroužků, třeba zpěv a tanec, to mne drží dodnes“.

Barbíny zaujaly i herečka ze seriálu Cesty domů a manželku Igora Chmely Janu Janěkovou, která do kina přivedla své tři děti (nejstarší Anička a dvojčata Toník a Ela) a také svou nejlepší kamarádku Kristýnu Frejovou s dcerou Rachel.

Obě herečky přiznaly, že je minula doba Barbie, když byly malé. „Prostě nebyly na trhu“, říká Kristýna Frejová. „Ale já, já jsem si ji vyvzdorovala ve dvanácti letech. Tak moc jsem si ji přála, že mi ji rodiče někde sehnali, ačkoliv jsem na hraní s Barbie byla tou dobou už stará“ smála se Jana Janěková.

Mohlo by vás zajímat:

Eva Decastelo

Eva Decastelo: Žádost o ruku hned od dvou mužů naráz

Eva Decastelo a její děti Zuzana a Michal

To je síla: Malé děti Evy Decastelo musí makat na zahradě!

reklama

reklama