Syn Lucie Bílé se vrátí na Vánoce do Česka

Hana Zaňáková, kterou všichni znají pod jménem Lucie Bílá, se svěřila, jak moc se těší na Vánoce, které stráví se svým synem Filipem Kratochvílem
Lucie Bílá
Lucie Bílá
Facebook/luciebila

reklama

Zpěvačka Lucie Bílá je tady v Česku sama a po synovi se jí moc stýská. Ale zase tak úplně sama není! Žije s partnerem Radkem Filipim a s malým roztomilým pejskem, který jí aspoň trošku kompenzuje nepřítomnost syna. Filip totiž už nějakou dobu žije v zahraničí. Studium v Americe je určitě náročné, ale Filip vše zvládá na výbornou. Jelikož její jediný syn bydlí opravdu daleko, nemá Lucie šanci se s ním vidět, a tak si musí vystačit aspoň se psím mazlíčkem.

Lucie Bílá se synem Filipem
Autor: Facebook/luciebila Lucie Bílá se synem Filipem

Blíží se Vánoce a Filip Kratochvíl se rozhodl, že maminku navštíví a zase společně zasednou u jednoho stolu. "Syn přiletí asi týden před svátky, kdy já ještě nebudu doma, protože až do 23. prosince koncertuji. Dárky už mám dávno nakoupené a pro Filipa mám opravdu skvělé dárky. Myslím, že se má na co těšit. Samozřejmě dárky dostane i naše půlroční dítě, pes Kvído. Na Štědrý večer u nás bude i tatínek, který dělá ten nejlepší bramborový salát na světě," pochlubila se Lucie Bílá deníku Blesk.cz.

Lucie Bílá

Někdo trávil První máj pod třešní, Lucie Bílá zas po boku nového mazlíčka

Jak bere tuto skutečnost partner zpěvačky, Radek Filipi (35), nevíme, ale i ve vztahu musí být tolerance a kompromis, a to oni dva určitě vědí. On sám už od  partnerky nějaký ten dáreček dostal, jak se svěřil se na svém Instagramu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Radek Filipi (@radekfilipi),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!