Syn Markéty Muzikářové, který podstoupil transplantaci kůže, se zotavuje

Markéta Muzikářová
Markéta Muzikářová
Facebook Markéty Muzikářové

reklama

Houslistka Markéta Muzikářová známá ze smyčcového tria Inflagranti zažila letos velmi krušné léto. Jejího pětiletého syna Nicolase polila pomocná síla ve školní jídelně hrncem vařící polévky. Utrpěl tak popáleniny druhého stupně a podstoupil transplantaci kůže.

 

Dva a půl měsíce od této nešťastné události se může Markétě lépe dýchat. Synův stav se zlepšil natolik, že mohli společně vyrazit na dovolenou do Turecka. Slunci se však dále musí vyhýbat. „Vyjeli jsme až teď v říjnu, protože náš syn Nicolas se konečně po dvou a půl měsících od popálení a transplantace kůže může koupat. Ale jizva nesmí přijít ještě rok na slunce, takže ho mažeme krémy se silným faktorem," řekla muzikantka pro server Super.cz.

 

„I ve vodě musí nosit ochranná UV trička. Což je tady v Turecku, kde je nyní chladněji a větrno, dost nepohodlné. Je mu pořád zima. A já jsem místo dovolenkového válení na lehátku prádelna a sušárna, protože mu ty tři UV koupací komplety musím prát a sušit pořád dokola. A taky jsem masérka, jizvy se totiž musí každou hodinu masírovat," dodala Muzikářová.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!