Syn Michaela Jacksona: Jak dnes vypadá dítě, které zpěvák málem upustil z balkonu?

Zdálo se, že svého chlapečka vyhodí z balkonu. Určitě si všichni pamatujete tuto příhodu, u které každému zatrnulo. Zpěvák později vysvětloval, že šlo o „hrozný omyl“.
Jak dnes vypadá mladší syn Michaela Jacksona?
Jak dnes vypadá mladší syn Michaela Jacksona?
facebook.com

reklama

Michael Jackson vyvolal obrovskou vlnu pobouření, když v roce 2002 ukazoval svého mladšího syna fotografům. Udělal to totiž tak nešťastně, že mu dal plínku přes hlavu a vystrčil ho z balkonu. Byla to děsivá scénka!

V hlavách všech lidí, kteří to viděli, muselo běhat několik tragických scénářů – dítě se udusí pod rouškou, drží ho pod krkem a udusí ho, ale hlavně to vypadalo, že mu ratolest co nevidět vypadne a zbude z ní jen mastný flek. Ale nic z toho se naštěstí nesplnilo a z chlapce už je dnes třináctiletý teenager.

Bigimu už je třináct let Foto:

Jeho skutečné jméno je Prince Michael II, ale má raději svou přezdívku Blanket "Bigi" Jackson.

Bigi měl údajně až do loňského roku domácího učitele, ale od letošního roku navštěvuje sedmou třídu v Sherman Oaks v Los Angeles do stejné školy chodila i Paris Hilton a Kim Kardashian.

Zdroj blízký rodině prozradil: „Michael by na něj byl hrdý, Blanket je opravdu sladký, chytrý, vtipný a starostlivý. Vždy velmi ochotně pomáhá mladším dětem ve škole a hezky se o ně stará.

Bigi, Prince a Paris Foto:

Se svými sourozenci vychází Bigi také velice dobře, což je z této fotografie patrné.

Michael se za zmiňovaný incident později omluvil: „Nenapadají mě žádná výmluvy pro to, co se stalo,“ řekl v prohlášení. „Bylo to dáno vzrušením z možnosti pochlubit se svým synem. Nikdy bych úmyslně neohrozil životy svých dětí.“

 

Syn Michaela Jacksona oslavil letos osmnácté narozeniny

Syn Michaela Jacksona: Vyrostl z něj kus chlapa! Vidíte nějakou podobu s tatínkem?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!