Syn modelky Cindy Crawford si nechal vytetovat svou sestru

rodina Cindy Crawford
rodina Cindy Crawford
instagram

reklama

Asi většina z nás se shodne, že není větší lásky než té rodičovské. Syn topmodelky Cindy Crawford ale dokázal, že ani ta bratrská by neměla být podceňována.

Nechal si totiž vytetovat jméno své sestry. Ano, na paži si dal jméno Kaia, kterou není nikdo jiný než momentálně nejúspěšnější mladá modelka Kaia Gerber. Dcera Cindy Crawford a Rande Gerbera. Rodiče tak můžou být v klidu. Jak je vidět, tak osmnáctiletý Presley svou mladší sestru bude pečlivě ochraňovat.

 

 

23

Příspěvek sdílený Presley (@presleygerber),

 

Tetování mu vytvořil známý umělec Jon Boy Valena v New York City. Ten je jedním z nejvyhledávanějších tatérů dnešní doby. Mezi jeho zákazníky patří Justin Bieber, Bella Hadid, Kendall Jenner a mnoho dalších.

 

 

NYFW

Příspěvek sdílený c/s ∴jon✞boy∴ p/v (@jonboytattoo),

 

Presley si svou novou ozdobu hned vyfotil na instagramový profil. Fanoušci byli doslova nadšení a hned začali spekulovat, co asi znamená číslo 23. To má mladík římskými číslicemi napsané pod jménem své sestry. Neodpovídá to datu narození ani jednoho z nich. Další spekulace směřovaly ke dni, kdy Kaia otevírala přehlídku Chanel, 23. ledna na pařížském týdnu módy. To ale asi taky nebude ono. Tak uvidíme, jestli význam Presley prozradí, nebo si ho nechají se sestrou jako společné tajemství.

 

 

Thank you @CalvinKlein. Honored to be part of this campaign with @KaiaGerber. #MYCALVINS

Příspěvek sdílený Presley (@presleygerber),

 

 

@Omega family

Příspěvek sdílený Presley (@presleygerber),

reklama

reklama