Syn Žilkové riskuje průšvih: Pomluvil školu, ve které studuje!

Mladý herec Vincent Navrátil (17), známý ze seriálu Cesty domů, se exkluzivně pro PrimaStyle rozpovídal o nepochopitelných praktikách, které panují na Pražské konzervatoři.
Vincent Navrátil dělal pantomimu
Vincent Navrátil dělal pantomimu
jiří Janoušek.

reklama

 

Ačkoliv syn Veroniky Žilkové (52) Vincent Navrátil studuje herectví a je vděčný za každou hereckou příležitost, Pražská konzervatoř mu prý stejně jako všem svým ostatním studentům hází klacky pod nohy.

"Vždycky, když od režisérů dostaneme nabídku hrát ve filmu, musíme si ve škole zařizovat velmi složitá povolení. Pokud jsou to velké a hodnotné filmy, tak nám většinou vycházejí vstříc, to by přece byla blbost, nepovolit studentovi takovou obrovskou zkušenost. Jenže pokaždé se musíme někoho doprošovat," prozradil nám Vincent a dodal, že je z tohoto postupu velmi rozčarovaný. "Nechápu, proč to dělají, to je přece jako by kuchařovi zakázali po dobu studií vařit," kroutil hlavou.

Vincent se zkrátka cítí jako rukojmí. "Měl jsem velké štěstí, že se film Poslední cyklista pana režiséra Jiřího Svobody natáčel o prázdninách, protože s tím díky tomu nebyl vůbec žádnej problém. Se seriálem Cesty domů je to horší, tam musím právě kvůli škole točit jenom o víkendech a nebo během všedních dní už od pěti ráno, abych v osm ráno už normálně seděl v lavici," vysvětlil nám.

Mohlo by vás zajímat:

Syn herečky Veroniky Žilkové (52) Vincent Navrátil (18)

Vincent Navrátil balí holky na internetu. Radí mu Agáta, jak na ně?

Holky a posilka

Kde je nejlepší balit holky? Recept Radúze Máchy a Vincenta Navrátila

Vzorný chlapeček - Vincent připravil představení po večeři

Vincent Navrátil: Prosím Ježíšku, ať můžu kouřit

reklama

reklama