Ta si nikdy nedá pokoj: Drzá Nela z Hotelu Paradise zase vystrkuje zadek!

Nela Slováková (28) už dávno není známá jen jako vítězka reality show Hotel Paradise. Na Instagramu má tisíce followerů, kterým se nebojí naservírovat i ty nejpikantnější fotky! Z jejího zadečku se na internetu stal doslova pojem!
Nela Slováková
Nela Slováková
Facebook/Nela Slováková Fashion

reklama

Nela Slováková je sice diblík, ale postavu má parádní. Umělá prsa, štíhlý pas a krásně tvarovaný zadeček doslova předurčují k focení odvážných fotek. A těch se Nella rozhodně nebojí!

Jednou z posledních fotek, kterou se blýskla na svém Instagramu, je ta, na níž je zahalená jen do lehkého župánku. A takových fotek má na svém profilu dost a dost. Zdá se, že její nový přítel, hokejista Lukáš Kozák proti takovým fotkám nic nenamítá a na svou krásnou partnerku je náležitě hrdý.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hello morning 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova),

 

Ona sama si však nedávno postěžovala, že má nejvyšší váhu ve svém životě. Přičítá to zamilovanosti a lásce k jídlu. Proto na své postavě opět začala trochu více makat a je jasné, že s výsledky se určitě ráda podělí.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Nela Slováková (@nelaslovakova),

 

Nela má za sebou ošklivý rozchod se Slovákem Martinem, který propírala média napříč Českem a Slovenskem. Pár se nerozešel v dobrém, Nela musela Martinovi vrátit všechny dary, kterými ji v minulosti zahrnoval. Ta se z rozchodu ale brzy oklepala a v náruči hokejisti je opět šťastná.

Co udělají s břichem trojčata?

Co udělají s břichem trojčata? Dánská maminka se stala hitem Instagramu!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!