Taclíku, zahraj si na Willise a pořiď si radši lysinu. Lebkouni táhnou!

Marek Taclík si neskutečně opečovává svůj opelichaný vlasový porost. Herec se zřejmě bojí, že bez pořádného hára už nebude dostatečně sexy. Jenže... takhle vypadá spíš jako Hurvínek.
Marek Taclík a jeho podivuhodný účes
Marek Taclík a jeho podivuhodný účes
Jiří Janoušek

reklama

Navíc se ví, že Taclík je vášnivý cyklista, takže po sundání helmy musí vždy propadnout strašné depresi. Když se totiž hlava moc zapaří, pár vlásků vždycky vypadne.

Vůbec nechápeme, že mu jeho přítelkyně, modelka Kateřina Krňanská, neporadí, ať si raději hlavu nechá úplně vyholit. Taclík sice chodí dost často v čepici, která mu sekne, ale například v posteli je takovýhle doplněk podle nás lehce nežádoucí. Herci bylo letos čtyřicet a zřejmě si myslí, že bujná kštice znamená věčné mládí.

Takový Vin Diesel si poradil s ubývajícími vlasy jednoduše – všechno oholil a postavil kariéru na neexistenci vlasů a pěkném tvaru lebky. Charismatický Bruce Willlis zase podlehl manželce, která mu neustále opakovala, že coby plešoun bude vypadat drsněji. A taky že ano.

Willis začal znova dostávat akční role a všichni byli spokojení. Navíc podle jednoho zahraničního průzkumu vyplynulo, že 64 % žen přitahují muži bez vlasů. V Americe, kde je snad možné úplně všechno, vzniklo sdružení Bratrstvo plešatých, jejichž hlesem je: Stop marné snaze o zamaskování plešky, bratři, oholte se!

Takže Marku – Hurvínek, nebo drsňák?

 

Mohlo by vás zajímat

Martin a Venuše - Kristýna Boková a Marek Taclík

Exkluzivně video: Boková by Taclíka za manžela nechtěla

Boková v neoprenu, Taclík s tupé - Kristýna Boková se koupala v zimě

Zákulisí filmu Martin a Venuše: Boková plavala v neoprenu, Taclík radikálně zhubl

reklama

reklama