Tahle dračice je sestrou Michaely Maláčové. Ta to umí roztočit!

Nikola Maláčová, (38 ) sestra Michaly Maláčové (42), je pěkný živel! Ale i Michaela, byť nyní nastavuje veřejnosti seriózní tvář, to uměla v minulosti roztočit.
Nikola Maláčová to rozjela na večírku České Miss
Nikola Maláčová to rozjela na večírku České Miss
Jiří Janoušek

reklama

Ředitelka soutěže Česká Miss kdysi zpívala s kapelou Helmutova stříkačka a její sestra Nikola zase zdobí formaci Meteor z Prahy. Frontmanem je její manžel Jan Zrzavý, mimochodem spřízněný se slavným malířem. Nikola a Jan jsou vystudovaní herci, ale Jan dnes pracuje v produkci České Miss. S Nikolou se poznali jako studenti a brzy se stali rodiči. „Prošli jsme si těžkými začátky a to nás asi tak stmelilo, že jsme spolu dodnes,“ vysvětluje pevnost svazku trojnásobná matka Nikola Maláčová.

S čtrnáctiletou dcerou Viktorkou se objevuje v reklamě na očkování proti rakovině děložního čípku. Nikola má angažmá v brněnském Divadle Husa na provázku, kam se vrací po mateřské dovolené. Kromě prvorozeného Joshuy (16) a prostřední Viktorky má doma ještě čtyřletou Ellu. Na rozdíl od své sestry Michaely, která čeká čtvrté dítě, ale už na další potomky nepomýšlí.

Ivana Bachoríková

reklama

reklama