Tahle dračice je sestrou Michaely Maláčové. Ta to umí roztočit!

Nikola Maláčová, (38 ) sestra Michaly Maláčové (42), je pěkný živel! Ale i Michaela, byť nyní nastavuje veřejnosti seriózní tvář, to uměla v minulosti roztočit.
Nikola Maláčová to rozjela na večírku České Miss
Nikola Maláčová to rozjela na večírku České Miss
Jiří Janoušek

reklama

Ředitelka soutěže Česká Miss kdysi zpívala s kapelou Helmutova stříkačka a její sestra Nikola zase zdobí formaci Meteor z Prahy. Frontmanem je její manžel Jan Zrzavý, mimochodem spřízněný se slavným malířem. Nikola a Jan jsou vystudovaní herci, ale Jan dnes pracuje v produkci České Miss. S Nikolou se poznali jako studenti a brzy se stali rodiči. „Prošli jsme si těžkými začátky a to nás asi tak stmelilo, že jsme spolu dodnes,“ vysvětluje pevnost svazku trojnásobná matka Nikola Maláčová.

S čtrnáctiletou dcerou Viktorkou se objevuje v reklamě na očkování proti rakovině děložního čípku. Nikola má angažmá v brněnském Divadle Husa na provázku, kam se vrací po mateřské dovolené. Kromě prvorozeného Joshuy (16) a prostřední Viktorky má doma ještě čtyřletou Ellu. Na rozdíl od své sestry Michaely, která čeká čtvrté dítě, ale už na další potomky nepomýšlí.

Ivana Bachoríková

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!