Tahle macatá šťabajzna pokořila všechny anorektičky! Je z ní topmodelka!

Modelka velikosti XXL Whitney Thompson (26) v roce 2008 vyhrála soutěž Amerika hledá topmodelku a od té doby slaví v modelingu jeden úspěch za druhým. Že by konečně módní návrháři vzali na milost i dívky s plnější postavou?
Topmodelka Whitney Thompson se nebojí odhalit
Topmodelka Whitney Thompson se nebojí odhalit
facebook

reklama

Whitney je živoucím důkazem toho, že krásná rozhodně neznamená míry 90–60–90!

Thompsonová se označuje za modelku „plus size" a nestydí se za to, že nosí velikost 44–46. I když byla dvakrát tak silná jako její konkurentky v soutěži Amerika hledá topmodelku, desátou sérii bezkonkurečně vyhrála.

"Jím, co chci a kdy chci. Devadesát pět procent lidí se po jakékoliv drastické dietě vrátí zpátky na svou váhu nebo přibere ještě víc. Tak proč neustále sledovat tyto diety a myslet si, že by mohly fungovat," zamyslela se kráska, která se stala mluvčí Národní asociace poruch příjmu potravy.

Podívejte se, jak jí to sluší ve spodním prádélku:

"Lidé mi píšou, že je hrozně inspirovalo, když jsem vyhrála. Píšou mi i matky dcer, které mají problémy s příjmem potravy a děkují mi za to, že jsem jim dokázala, že i s plnějšími tvary může být žena krásná. A to je prostě úžasné," uvedla modelka, která se často pohybuje na molech vedle Gisele Bündchen, Mirandy Kerr nebo Heidi Klum.

Thompsonová má kromě hrozně moc práce i spousty ctitelů: "Kdyby muže přitahovaly jen ženy, které vypadají jako Victoria Beckham, tak bychom tak vypadaly všechny. Ale naštěstí má každý jiný vkus, a proto jsou na světě ženy všech konfekčních velikostí," smála se topmodelka, která se za své plné tvary vůbec nestydí. Ba naopak!

-dd-

Mohlo by vás zajímat


Česká topmodelka Petra Němcová

Tak to je bomba! Topmodelka Němcová nejradši jí Tři oříšky pro Popelku

Zase ji letos nikdo nepřekonal

Vítej stáří – Topmodelka Heidi Klum a její fantastická proměna (FOTOGALERIE)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!