Tahle nová sexy číča z VIPek se rozbulela: K čemu šílenému Veroniku přemlouvali?

Už jste zaregistrovali, že do teamu sexy redaktorek VIP zpráv přibyla atraktivní posila? Nová reportérka Veronika Sasková (28) má nejen odvahu k práci před televizní kamerou, ale taky se nechala přesvědčit k něčemu šílenému!
Veronika Sasková je novou posilou VIP zpráv. Jak se vám líbí?
Veronika Sasková je novou posilou VIP zpráv. Jak se vám líbí?
archiv V. Saskové a koláž style.iprima.cz

reklama

Za pár týdnů se bude vdávat, ale zřejmě si ještě chtěla užít trochu toho vzrušení jako svobodná slečna. Slovo dalo slovo a s kamarádem, zpěvákem Jaro Smejkalem, se vyhecovali k výletu do Harrachova. A protože je zimní sezona ještě daleko, nenapadlo dvojici nic lepšího, než se nechat vyvézt do výšky 36 metrů a skočit bungee jumping!

Lenka Toman Šourková je hvězda módního nebe i za velkou louží.

Fíha! Tuhle Češku zná v Americe každý, a co vy? VIP zprávy vám ji představí

Jenže to se lehce plánuje a hůř provádí. Když stojíte tam nahoře, roztřesou se kolena nejednomu borci, a co teprve Veronice?! Nakonec se ukázalo, že největší problém není samotný skok, ale rozhodování před ním. Ty nervy leckdo neustojí a od svého záměru upustí. Také naše nová reportérka si to vyzkoušela. A protože to byl vážně nářez, došlo i na přemlouvání, nadávky i slzy jak hrachy. Dokázala Veronika Sasková překonat strach i samu sebe? To se dozvíte ve vysílání VIP zpráv z 22. 7. nebo později na Prima Play. A mezitím si můžete prohlédnout Veroničinu žhavou GALERII.

Monika Koblížková je novým objevem Leoše Mareše.

Tahle kost sbalila slavného českého boháče a teď si s ním užívá mega luxus! O koho jde?

reklama

reklama