Tak tohle nikdo nečekal: Svatba nebude, Lady Gaga se rozešla se svým fešákem

Ještě v říjnu to vypadalo na lásku, která hory přenáší, teď je však jasné, že k oltáři společně Lady Gaga (32) a Christiano Carino nepůjdou. Podle oficiálního prohlášení z úst zpěvaččina tiskového mluvčího to páru prostě nefungovalo.
Lady Gaga a Christian Carino
Lady Gaga a Christian Carino
instagram

reklama

Zásnubní prsten za 9 milionů nosila zpěvačka Lady Gaga několik měsíců, než v říjnu loňského roku potvrdila zasnoubení s fešákem Christianem Carinem. Pokud jste se však těšili na svatbu těchto dvou hrdliček, máte smůlu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Lady Gaga Taiwan (LGCRT) (@ladygaga_taiwan),

 

Už několik týdnů se v zahraničních médiích spekulovalo o tom, že pár prochází krizí. Vždyť Christiano se neobjevil ani na udílení cen Grammy, i když se očekávalo, že své snoubence bude ve slavnostní večer oporou.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Lady Gaga (@ladygaga),

 

Co bylo příčinou rozchodu? Podle vyjádření zpěvaččina tiskového mluvčího se nejedná o žádnou tragédii, „jen to prostě nefungovalo“. Pro Gagu jsou to již druhé zrušené zásnuby. V minulosti chystala svatbu s hercem Taylorem Kinneym. Rozešli se však v roce 2016.

Princ William s Bradleym Cooperem

CENY BAFTA: Princ William mluvil s Bradleym Cooperem o filmu Zrodila se hvězda

Zpěvačka má za sebou po pracovní stránce veleúspěšný rok. Za svou roli ve filmu Zrodila se hvězda si vysloužila uznání nejen z řad diváků, ale také kritiků. Uvidíme, jak její výkon ohodnotí porota při udílení Oscarů. Držíme pěsti!

reklama

reklama