Takhle vypadá inspirativní zadek matky dvou dětí: Verešová zase dokazuje, že na ni mladší nestačí

Už je dávno v modelkovském důchodu, tedy aspoň na papíře, ale práce má pořád víc než dost, protože většina mladších, co se postavy týče, prostě na čtyřiatřicetiletou matku dvou dětí nestačí. A to ani když děti ještě samy nemají.
Tohle je zadek čtyřiatřicetileté maminy dvou dětí.
Tohle je zadek čtyřiatřicetileté maminy dvou dětí.
facebook

reklama

Andrea Verešová se už molu moc nevěnuje. Jednak cenu za přehlídku srážejí košťata, která jsou schopná ji odchodit i za proplacení benzínu a lahev sektu, a pak taky – řekněme si to upřímně – u nás moc přehlídky dělat neumíme a většinou je to fiasko bez mola kdesi v provinčním klubu.

Takže řádná modelka si vybere jen pár prestižních akcí za rok a kouká se otáčet jinde. Třeba na focení.

Matka dvou dětí a slovenská bývalá Miss to ví taky, proto je papírově už v profesním důchodu, ale plavkovou fashion story odmítne málokdy.

Není divu, jelikož postavu má opravdu inspirativní, hlavně co se týče pohledu zezadu. Na Facebooku ukázala všem svůj hodně luxusní zadek, že i Faltýnová musí trochu zahanbeně udělat rychle pár dřepů.

Jenže to není zadarmo. Andrea je docela asketická, co se týče stravy, a málokdy si dovolí úlet, taky cvičí víc, než by vám to z gauče bylo libo. Ale to je potřeba si v určitém věku vybrat – jestli trocha flákání a dobrého jídla, nebo pevné půlky bez celulitidy.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!