Tanečnice před důchodem Libuška Vojtková. Čím trápí mladé dívky?

Tanečnice Libuška Vojtková (32) cepuje krásné dívky. Stala se choreografkou soutěže Miss Junior.
Tanečnice Libuška Vojtková připravuje dívky na soutěž krásy
Tanečnice Libuška Vojtková připravuje dívky na soutěž krásy
archiv Miss Junior

reklama

Libuška před čtyřmi roky vyhrála soutěž o nejkrásnější nohy Česka, proto není divu, že se nyní stará o nožky jiných krásných dívek. Jelikož je tanečnice a svou štíhlou postavu si vypěstovala pohybem, stala se choreografkou soutěže krásy Miss Junior a už tři dny s dívkami pečlivě nacvičuje. 

"Holky jsou relativně šikovné, samozřejmě některé jsou trošku dřívka, ale mezi finalistkami jsou i holky, které to táhnou a jsou super. Musí nacvičit čtyři choreografie, z toho dvě taneční. Připravuji s nimi chození, promenády. Bude to ve stylu muzikálu. Tančit budou na Moulin Rouge nebo Pomádu," prozradila Libuška.

A jak se Libuška dívá na soutěže krásy? „Rozhodně to podporuji. Sama jsem byla ve čtrnácti letech na Miss poupě, kde jsem vyhrála, a v šestnácti jsem se stala Miss Vysočina," prozrazuje Libuška, která do Špindlerova mlýna, kde soustředění finalistek probíhá, přijela i s přítelem Ivanem Bleyerem a synem Matyášem.

"Ivan tady má chalupu, tak můžu během volného času trávit čas s nimi. Je to pro mě ideální místo na práci," usmívá se Libuška, která se poslední roky věnuje převážně choreografii a tanec omezila. Zdá se ale, že úplný „důchod“ ještě odloží:  „Uvažuji, že se vrátím příští rok k tancování muzikálu Marie Antoinetta," dodala Vojtková.

Finále Miss Junior proběhne už v úterý 5. listopadu v sále hotelu Palace Club ve Špindlerově mlýně. Moderovat ho bude Lucie Borhyová, ambasadorkou je Miluše Bittnerová a v porotě zasednou Tomáš Matonoha, Kristýna Janáčková, Vendula Křížová,Tereza Chlebovská, Eliška Bučková a Lucie Kovandová.

-juf-


Andrea Kerestešová má záchvat z přítele Mikoláše Růžičky

Vysmáté celebrity: Kdo se řehtá jako kůň?

Sandra Nováková v akci

VIDEO Módní policie: Herečka Sandra Nováková komentuje svůj outfit

ČSMT (9) Tumar KR v zákulisí

V Talentu postoupili žáci tanečníka Ataie – Tumar KR

Znovu zamilovaná Eva Longoria

Herečka Eva Longoria – Znovu randí!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!