Táňu Kuchařovou už blond nudí a rozhodla pro nůžky: Co si na své hlavě představuje?

Změna je život a přišla na to i Miss World Táňa Kuchařová. I když ráda experimentuje s barvou vlasů, ve světě se proslavila jako dlouhovlasá blondýnka, a tak si ji zamiloval i její partner Ondřej Brzobohatý. Jenže to už brzy nemusí být pravda.
Taťána by si dokázala představit, že se nechá šmiknout na mikádo.
Taťána by si dokázala představit, že se nechá šmiknout na mikádo.
Instagram a koláž iTOPSTAR.cz

reklama

„Já už jsem vyzkoušela kde co, fotila jsem v parukách krátkých, dlouhých, měnila barvu vlasů, nedávno jsem měla experimentální období, kdy jsem se nechala obarvit na zrz a užila jsem si to moc, nebojím se ničeho,“ tvrdí kráska.

Taťána Kuchařová a její sexy snímek ze sauny

Taťána Kuchařová: Bez kalhotek v sauně. Ondřej tam s ní nebyl!

Zároveň ví, že její image je něco jako obchodní značka. „Někteří klienti mě mají rádi klasicky blonďatou, ale pro mě už je to nuda, snažím se to vystřídat, uvidíme, možná zjara to šmiknu,“ překvapuje Táňa v rozhovoru s Andreou Ježkovou. Ale kvůli partnerovi Ondřejovi, který si její dlouhé vlasy zamiloval, by úplně nakrátko nešla. „No, tak ostříhat, to by se nesešlo doma s přijetím. Možná nějaké mikádo zjara, uvidíme,“ říká modelka tajemně.

Více se dozvíte ve vysílání TOP STARu 2. 12. 2015 v 19.55 a druhý den ve videu na Prima Play.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR - Taťána Kuchařová v zahrádce

 

Taťána Kuchařová křest kalendáře - Obrázek 6

Ukrutně sexy Taťána Kuchařová: V kalendáři se fikaně odhalila!

Taťána Kuchařová je sice velvyslankyní dobré vůle a angažuje se stejně jako třeba Angelina Jolie, jenže nikdo to o ní neví. A to zlobí jejího přítele Ondru Brzobohatého

Kuchařová jako Jolie: Proč to o ní nikdo neví? Zlobí se Brzobohatý (Top Star video)

COOL prarodiče - Táňa Kuchařová o babičce

Táňa Kuchařová: "Moje babička je hodně cool!"

 

 

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!