Táta běžel olympijský závod v Soči, Dorotka se klubala na svět

Trochu nepochopitelný obrázek se naskytl soupeřům české běžecké štafety, když se do cíle dostal Martin Jakš. Tomu se v průběhu olympijského závodu v Soči, přímo ve chvíli, kdy bojoval ve stopě, narodila dcera Dorotka.
Dorotka Jakšová - Obrázek 1
Dorotka Jakšová - Obrázek 1
archiv

reklama

Sympatický Martin k tomu na vlastních internetových stránkách napsal: "Po svém úseku jsem zkontroloval telefon. Helenka byla od rána v porodnici, a tak jsem čekal každou chvílí narození dalšího potomka. Byla tam už zpráva: Narodila se nám Dorotka, 50 cm a 2,76 kg. V cílovém prostoru mezi ostatními jsme potom vypadali asi trochu divně, když mi kluci najednou začali vesele gratulovat. Mám šikovné holky! Krásně to zvládly a navíc během mého úseku..;)"


TIP Prima-Style.cz: Chcete vidět Dorotku a její maminku v televizní reportáži? Podívejte se dnes večer na VIP Zprávy, začínají na Primě za pět minut osm.

Mohlo by vás zajímat:

Eva měla z dárku velikou radost

Jardo, brzdi. Mohl bys být Evin táta. Ale dárek máš pěkný!

Olympijská vítězka Eva Samková

Zlatá Eva Samková: Trénují ji kaskadér a sochař

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vybojovala na trati 3000 metrů stříbrnou medaili. Předčit bleskurychlou Češku dokázala jen Ireen Wüstová z Nizozemska. Bronz získala po životním výkonu Olga Grafová z Ruska.

25 nejzajímavějších momentů z minulého týdne ve FOTOGALERII

Gábina Soukalová závodí na olympiádě v Soči

Zaostřeno na Soči: FOTOGALERIE z prvního týdne. Vítězství, bolest i vtipné momenty

Biatlon - Válečníci do Soči - Gabriela Soukalová

SEXY sportovkyně z ZOH v Soči! FOTOGALERIE

 


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!