Taťána Kuchařová: Pěkně cvičí s Brzobohatým

Miss World 2006 Taťána Kuchařová propadla cvičení a sportuje skoro každý den. A aby modelce ve fitku nebylo smutno, dělá jí společnost přítel Ondřej Brzobohatý.
Taťána Kuchařová ráda cvičí
Taťána Kuchařová ráda cvičí
archiv

reklama

Zatímco Kuchařová ve fitness prostorách uváděla projekt své nadace Krása pomoci, její přítel poctivě cvičil. Sice tvrdil, že jde prý jen náhodou ve sportovním úboru kolem, ale spíš to vypadalo, že si svou Miss World pořádně hlídá.

I když… kromě něj si ve stejnou dobu přišel zacvičit i zpěvák Matěj Ruppert. Matěj právě vypadl z taneční soutěže, díky které hodně zhubnul, tak si teď udržuje figuru aspoň zvedáním činek.

Kuchařová se k ničemu, co souvisí s jejím přítelem, odmítla jakkoli vyjádřit, tak jsme se jí aspoň zeptali, jak poctivě cvičí ona sama.

„Sama jsem teď zabrala a cvičím prakticky denně se svým trenérem. Jsem už na pohybu doslova závislá,“ svěřila se a prozradila i svůj recept na krásu.

„Ze své vlastní zkušenosti vím, že je to především o tom, jak se cítíte. Když jste v pohodě, vyrovnaná a cítíte se dobře, nemusíte mít ani dokonalý make-up, ani perfektní účes a jste krásná. Krása rozhodně není o mírách 906090, ale o duševní pohodě a o tom, co z vás vyzařuje, jakou energií působíte na druhé,“ dodává Taťána Kuchařová.

-dad-


Taťána Kuchařová umí být sexy Foto: archiv

Více fotek krásné Táni a jejího přítele můžete vidět zde:

Mohlo by vás zajímat

Marie Doležalová a zpěvačka Lenny si užívají pohodu

Chudák Doležalová: napíchla se na kouli!

Olga Lounová všechny přítomné překvapila

Olga Lounová se svíjela u tyče. Řekla nám, proč to dělá

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!