Taylor Swift doprovázela svou utajovanou lásku na premiéru filmu v New Yorku

Taylor Swift a Joe Alwyn
Taylor Swift a Joe Alwyn
instagram

Zpěvačka Taylor Swift je ve středu pozornosti kamkoliv přijde. Moc dobře to ví, a tak když šlo o slavnostní událost jejího partnera, zůstala v pozadí. Její přítel, herec Joe Alwyn, který pochází z Londýna a má za sebou už docela slušnou filmovou kariéru, měl premiéru. Nedávno dotočil nový film “The Favourite“, ten mimochodem natočil po boku Emmy Stone a získal už mnoho ocenění. V pátek se v New Yorku konala slavnostní premiéra, během filmového festivalu. Taylor přišla svou lásku podpořit. Udělala to ale velice elegantně. Sice bylo vidět, že k sobě patří a dorazili ruku v ruce. Na červený koberec ho ale nedoprovodila. Tam nechala prostor pro svou velmi dobrou kamarádku, právě Emmu Stone, které s Joem, jakožto filmovým kolegou, pózovala pro fotografy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Crimson Red Queeyswift13),

 

Je prostě vidět, že Tayor má úroveň. Zpěvačka oblékla černo rudé krajkové šaty, které doplnila o jehlové podpatky a svou nikdy nechybící rudou rtěnku.

Kráska s mladým hercem randí už přes rok. Konkrétně od loňského května. Jak se dala dvojice dohromady se ale moc neví. Celý jejich vztah je hodně držen pod pokličkou, v čemž si oba libují.

Taylor sama dobře ví, že mnoho zájmu vztahu škodí. Přesně to se stalo, když tvořila pár s hvězdným DJ Calvinem Harrisem. Tehdy v roce 2015 je představila další zpěvačka, Ellie Goulding na British Music Awards. Bohužel jim to vydrželo jen patnáct měsíců. Veřejnost tyhle dva pospolu milovala. Nakonec šli ale od sebe. Někdo tvrdí, že ho Taylor podvedla s Tomem Hiddlestonem, jiní zase, že Calvin nechtěl tak važný vztah.

Vše je zažehnáno a Taylor vypadá šťastně. 

Takhle drsný rozchod tu dlouho nebyl...
Autor: profimedia.cz Takhle drsný rozchod tu dlouho nebyl...

reklama