Taylor Swift v slzách: Její nejlepší kamarádka se potýká s rakovinou!

Zpěvačka Taylor Swift opět ukázala, že má srdce na pravém místě. Rakovina, která postihla její nejlepší kamarádku, se rozrostla a mladá dívka se teď potýká s nádorem mozku…
Taylor si s Delaney udělala podobný holčičí den.
Taylor si s Delaney udělala podobný holčičí den.
instagram

reklama

Je jí teprve třináct a s rakovinou bojuje již šest let. Delaney Clements byl v sedmi letech diagnostikován neuroblastom – nádorové onemocnění, které napadá nervovou tkáň. Poté co její matka Wendy na sociálních sítích uveřejnila, že nemoc její holčičky se rozšířila až do její hlavy, rozjela se mediální kampaň, která měla dívce splnit její největší sen – setkání s Taylor Swift.

Calvin prý chce, aby Taylor zbožňovala jen a jen jeho.

Taylor Swift v úzkých: Calvin Harris šílí z Harryho Stylese z 1D!

Delaney natočila video, ve kterém tančí na zpěvaččin song ´Shake It Off´ a říká: „Byl by to sen, kdybych se s tebou mohla setkat!“ A video se začalo šířit. Když se dostalo až k samotné Taylor, nezaváhala ani na chvíli a pro dospívající dívku připravila překvapení. Prostě zazvonila u jejích dveří. A Delaney byla v sedmém nebi.

Taylor s nemocnou Delaney
Autor: instagram Taylor s nemocnou Delaney

Zpěvačka strávila s nemocnou dívkou a jejími kamarádkami celý den. Ležela s ní v posteli, povídaly si, líčily se a samozřejmě si celou holčičí party pořádně zdokumentovaly. Delaney poté ke zveřejněným fotkám dopsala: „Moje nová nejlepší kamarádka (jak jí teď říkám) si po cestě do Tennessee udělala speciální zastávku. Moc mě překvapila a dala mi ten nejlepší dárek ze všech! Díky! Miluju tě! Šťastné svátky!“ Zpěvačku setkání s Delaney dohnalo k slzám a prozradila, jak je šťastná, že svou návštěvou udělala dívce takovou radost!

Justin zahájil frontální útok na znovudobytí Seleny a Taylor se to vůbec nezdá...

Taylor Swift zachraňuje Selenu Gomez z PRŮŠVIHU v Austrálii: Bieber se jí dostává pod KALHOTKY!

taylor swift  - Obrázek 1

Neuvěřitelné! Taylor Swift má dvojnici. Poznáte, která je ta pravá?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!