Teenageři se slavným příjmením: Fracci nebo pilní brigádníci?

Děti slavných bývají často hodně sledované. Mají úplně všechno jako na zlatém podnosu, nebo je rodiče nechají prošlapávat si cestičku na vlastní pěst? Jak koho...
Vincent Navrátil pod dohledem sestry Agáty Hanychové
Vincent Navrátil pod dohledem sestry Agáty Hanychové
Jiří Janoušek

reklama

Adam Mišík, kterému se přezdívá český Justin Bieber, zkouší štěstí nejen v hudbě, ale i ve filmech. „Chodil jsem na castingy, jako každý herec. Někdy je to těžké, ale zábavné,“ prozradil v jednom z chatů. „Moje rodiče mne podporují ve všem, co dělám a někam mě to posouvá. Nikdy by mě do ničeho nenutili,“ uvedl Adam s tím, že od táty - uznávaného hudebníka Vladimíra Mišíka, žádnou protekci neměl a nepotřeboval.

Na vlně zpěváka a herce Adama Mišíka Foto: profimedia.cz a Jiří Janoušek

Ani Vincent Navrátil není typickým puberťákem, který by se stavěl mermomocí na zadní. Hraje v primáckém seriálu Cesty domů, studuje herectví (což nebyl nápad jeho slavné maminky Veroniky Žilokové, ale otčíma Martinan Stropnického) a momentálně má starosti hlavně s tím, aby sbalil vše potřebné na cestu do Londýna, kde bude rok studovat. Ve volném čase se věnuje sportu, prostě žádné maléry jako to bylo třeba s jeho sestrou Agátou. „V současnosti lidi, kteří se pohybují před kamerou nebo foťákem, vůbec nesportují. Jsou to strašný lemry,“ smál se Vincent při našem letním rozhovoru. „V mém okolí je hodně málo lidí mého věku, kteří něco dělají nebo dělali.“

Vincent Navrátil pod dohledem sestry Agáty Hanychové Foto: Jiří Janoušek

To jeho sestra Agáta měla opravdu rušné dospívání, alkoholové mejdany, údajné experimenty s pervitinem, to vše prožila a musela řešit s matkou Veronikou Žilkovou. „Nevím, co mě to tehdy vedlo k tomu, že jsem to zkusila, ale každopádně se mi to zalíbilo. Vznikla z toho půlroční závislost. Zhubla jsem asi deset kilo, ale doma jsem pořád hrála to divadlo, jak nesnáším drogy,“ prozradila v roce 2011 ve své knize sama Agáta. A jak na drogy sháněla peníze? „Neměli moc šancí mě odhalit, protože doma nemizely věci. Finanční prostředky jsem totiž vyřešila tak, že jsem kradla mámě peníze z účtu… Ona na to tehdy nepřišla, stavěla barák a peníze se pořád točily, takže jsem jí nenápadně vybírala z karty. Když bylo po všem, samozřejmě jsem jí to řekla a musela jsem si to odpracovat,“ šokovala dál. Ale i tu to po pubertě přešlo a dnes z ní je již starostlivá máma synka Kryšpína a milující manželka Jakuba Prachaře.

Synové herečky Nely Boudové jsou v teoreticky problematické věku právě teď - jenže s nimi žádné problémy nejsou:-) Patnáctiletý Andrej studuje hru na violoncello v Plzni na konzervatoři, čtrnáctiletý Dalibor moderní tanec. "Ani jednoho už neberu jako dítě," ujišťuje herečka s tím, že jí kluci dodali obrovské sebevědomí. "Jsou úžasní a to ženu vždycky ohromně uklidní, že vychovala takové chlapy." V létě se společně s nimi vydala do Malého Tibetu na měsíční cestu v rámci projektů obecně prospěšné společnosti Most, která pomáhá Tibeťanům.

Teenagera Petra má doma také herečka Dana Morávková. "Nikdy jsem si nestýskala, že už roste a malý Péťa je pryč," usmívá se. "Těšila jsem se na kažý věk a opravdu se vždycky našlo něco moc pěkného." Celá rodina - Dana, její manžel hudebník Petr Malásek i "malý" Petr společně nejraději vyrážení do divadel. Alespoň jednou ročně si nenechají ujít například muzíkály na Broadwayi.

A syn Lucie Bílé Filip? Dívejte se na dnešní TOP STAR Magazín od 21:30 na Primě. Dozvíte se, kde teď bydlí!

Mohlo by vás zajímat:

Dcery herce Pavla Soukupa si na pozornost nemohly stěžovat - garde jim dělal chvíli i Vincent Navrátil

Vincent Navrátil zpátky v Čechách: V Itálii jsem musel polykat deset prášků denně!

Video VIP zprávy: Adam Mišík je zadaný! Jeho dívka se jmenuje Sára

Na Mišíka už to prasklo: Je zadaný… a žárlí!

Agáta nahodila u řeky prut a... podívejte, co chytila!

Agáta nahodila prut a chytila… trosečníky! (TOP STAR video)


reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!