Téměř padesátiletá Naomi Campbell ukázala nepovedenou retuš i bradavky!

Není nejmladší. Přesto je Naomi Campbell stále žádanou modelkou. Vlna kritiky se na ní však snesla, když zveřejnila špatně vyretušovanou fotku. A během posledního focení ukázala dokonce bradavky!
Naomi Campbell
Naomi Campbell
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Naomi na své sociální síti zveřejnila fotografii, na které má být přirozená. Bez větších úprav a make-upu. Ale už na první pohled je vidět, že je pěkně vyretušovaná. Především její nos prošel velkou úpravou a je mnohem menší než modelka skutečně má. A fanouškům se to samozřejmě nelíbí.

 

#Mood #Bare @narsissist @patti_wilson #Family 

Příspěvek sdílený Naomi Campbell (@iamnaomicampbell),

Na posledních snímcích, které nafotila do jednoho časopisu, je nos to poslední, čeho si všimnete. Ve svých 47 letech odhalila celá ňadra! A pokud se zase nejedná o nějakou práci šikovného fotografa, nemá se Naomi za co stydět!

Britská supermodelka začala s modelingem v pouhých patnácti letech. A v 80. a 90. letech byla jedna ze tří nejžádanějších modelek. Její tvář byla snad na všech obálkách těch nejprestižnějších časopisů. Zažila všechno, co modelingový svět nabízí. Vrchol, pád, závislost na drogách i alkoholu a milenecké eskapády. Občas také někoho zbila a pak skončila u soudu.

Reklama
Reklama