Temné stránky nejslavnějšího seriálu všech dob: Představitel Jona Snowa skončil v léčebně!

Britský herec Kit Harington (32), představitel Jona Snowa z veleúspěšného seriálu Hra o trůny, svádí boj s alkoholem a stresem. Jeho mluvčí potvrdil britskému deníku Daily Mail, že herec podstoupil speciální léčbu v zařízení v Connecticutu.
Kit Harington
Kit Harington
profimedia.cz

reklama

Podle slov mluvčího bude herec svůj volný čas, který si po skončení seriálu naordinoval, trávit v léčebném zařízení v Connecticutu, kde chce pracovat na řešení svých osobních problémů. Mezi ty patří především stres a alkohol.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Kit Harington (@kitharingtonoff),

 

Pro herce je život hvězdy velmi náročný a je pravda, že se tím nikdy netajil. Oporu v těžkých chvílích našel u své ženy, herečky Rose Leslie, která ve slavném seriálu ztvárnila postavu Ygritte.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Rose Leslie (@roseleslie_got),

 

Herec by měl podle informací z okolí páru pobývat v zařízení již měsíc. Měsíční pobyt stojí v přepočtu téměř tři miliony korun, což však zrovna představitele Jona Snowa trápit nemusí.

Hra o trůny: Emilia Clarke

Hra o trůny: Přes 200 tisíc fanoušků podepsalo petici, aby stanice HBO přetočila celou 8. sérii

Harington není jediný, koho natáčení populárního seriálu psychicky negativně ovlivnilo. I Sophie Turner, která si zahrála Sansu Stark, se během natáčení trápila s depresí a jeden čas dokonce trpěla poruchou příjmu potravy. Na přísloví, že každá mince má dvě strany, opravdu něco bude…

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!