Tenistka Karolína Plíšková je zasnoubená

Pětadvacetiletá Karolína Plíšková se brzy stane vdanou paní. O ruku ji požádal partner Michal Hrdlička. Slavná tenistka zásnuby nijak neventilovala, pochlubila se až poté, co si novináři v New Yorku na US Open všimli, že její ruku zdobí prsten.
Karolína Plíšková a Michal Hrdlička
Karolína Plíšková a Michal Hrdlička
instagram

reklama

„Jsem zasnoubená,“ uvedla před novináři Karolína Plíšková, aniž by chtěla rozvádět, jak romantický moment probíhal. Dodala jen, že se zásnuby odehrály před více než měsícem a nechtěla o nich mluvit, dokud si novináři sami nevšimnou prstenu na její ruce.

"Je to naše věc a nechtěla jsem to dávat do médií, abych měla klid. To se povedlo. Čekala jsem jenom, že si toho někdo všimne a zeptá se,“ uvedla Plíšková pro Tenisový svět.

Ruku Karolíny Plíškové nyní zdobí zásnubní prsten.
Autor: Instagram Karolíny Plíškové Ruku Karolíny Plíškové nyní zdobí zásnubní prsten.

Partnerem tenistky je Michal Hrdlička, který ke slavné tenistce vzhlíží osobě i profesně. Po jejích úspěších na Wimbledonu jí sklonil poklonu veřejně prostřednictvím sociální sítě.

„Dokázala to. Tvrdě dřela a zasloužila si to víc, než kdokoliv jinej. Navíc i přes obrovský úspěchy v celosvětovém měřítku zůstává tou skromnou holkou, v podstatě tou samou, kterou její nejbližší poznali už před mnoha lety. Hluboce ji uznávám jako tenistku, ale mnohem víc ji obdivuju jako člověka,“ uvedl v červenci Hrdlička. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!