Tereza Kostková neztrácí na půvabu ani bez make-upu! Líbí se vám?

Herečka Tereza Kostková (41) vypadá fantasticky stále. Pro tentokrát se rozhodla za horkého dne vynechat kosmetiku a předvedla přirozenou vizáž. I když je při natáčení a na divadelních prknech stále precizně nalíčená, ví, že ve volném čase dnes frčí naturální vzhled, tak se toho drží. Co na to říkáte?
Tereza Kostková
Tereza Kostková
instagram/@aleshama73

reklama

Pro tentokrát si moderátorka vyrazila se svým kolegou Alešem Hámou (45) na zájezdní představení ve městě Příbor. A ten ji zvěčnil bez špetky make-upu. Tereza se rozhodně nemá za co stydět a sama přiznává, že při divadelních zájezdech a výletech na líčení kašle.

Herečtí kolegové společně překonali výšlap na Lysou horu a společnou fotkou se pochlubili na svých sociálních sítích. ‚‚Tak jsme vyvrcholili,‘‘ napsal Háma ke snímku na svém Instagramu. ‚‚Máte-li volno mezi dvěma představeními, je ideální si odskočit na Lysou horu.‘‘

 

Příspěvek sdílený Tera (@terakost),

 

Příspěvek sdílený Aleš Háma (@aleshama73),

Tereza Kostková se narodila 14. června 1976 v Praze do herecké rodiny. Jejími rodiči jsou Petr Kostka a Carmen Mayerová. Vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Michli, obor herečka/moderátorka. Na divadelních prknech bylo a je možné ji vidět v Městském divadle v Liberci, Západočeském divadle Cheb, Divadle pod Palmovkou, kde dnes už jen hostuje, a také v pražské Viole.

 

Příspěvek sdílený Tera (@terakost),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!