Teribear hýbe Prahou, aneb Prima den s Medvědem už tento čtvrtek!

Už tento čtvrtek startuje akce "Teribear hýbe Prahou, aneb Prima den s Medvědem". V loňském roce se díky vám podařilo vybrat téměř 12 milionů korun, tak pojďme tuhle hranici letos pokořit. Stačí jediné - pohodlná obuv. A jestli poběžíte, nebo půjdete, už záleží jen na vás!
Teribear hýbe Prahou, aneb Prima den s Medvědem
Teribear hýbe Prahou, aneb Prima den s Medvědem

reklama

Po dobu deseti dní bude každý krok kolem památníku na pražském Vítkově vydělávat na dobrou věc. „Ta akce je bez limitní, a může přijít kdokoliv. Nejenom běžci, protože jsem tu i já a já nejsem běžec. Já ty kolečka obcházím. Jedno kolečko bude mít 1500 metrů. Akce probíhá nonstop, takže můžete přijít i po noční pařbě. Hlavní je to, že když přijdete, tak pomáháte dobré věci a za každý kilometr, který odejdete nebo oběhnete, půjde 30 korun na dobrou věc,“ prozradila modelka Tereza Maxová. 

 

TERIBEAR hýbe Prahou se blíží, začněte trénovat! I letos vyzýváme fandy charitativního happeningu: dejme světu vědět, jak se na akci připravujeme. Nemusíte běhat, stačí vyrazit na procházku, vynechat jednu jízdu tramvají a jít pěšky...každý kilometr se počítá a od 6. do 15. září na vrchu Vítkov také každý kilometr pomáhá :) Jak funguje TERIBEAR challenge? 1) Zdolejte vámi zvolený počet km v přípravě, můžete běžet, nebo se projít..na způsobu nezáleží :) 2) Pochlubte se zdolanou trasou na sociálních sítích a vyzvěte kamaráda, aby se do trénování zapojil také, k fotce připojte hashtag #teribearchallenge #teribear #vyzyvampetrnovak apod. 3) tím předáte tréninkovou štafetu dál! 4) budeme rádi, když využijete i #TERIBEAR rámeček na Facebooku a sociální sítě se zaplní medvědy :) Dejte všem vědět, že pomáháte a že se potkáme na Vitkově 6.-15.9. 2018 #pomahamsteribearem #sejdemesenavitkove #10dnipro10pribehu

Příspěvek sdílený Nadace Terezy Maxove (@nadace_terezy_maxove),

Pomáhat se bude deseti oblastem, kterými se nadace Terezy Maxové zabývá. Mezi ně patří třeba problematika pěstounských rodin nebo týraných dětí. A jak se tedy můžete přihlásit? „Registrace je online na webových stránkách www.teribear.cz . Tam se zaregistrujete a čip si pak vyzvednete přímo na Vítkově,“ řekla. Všechny potřebné informace tedy už máte. Takže ve čtvrtek v 17 hodin se na vás těšíme!

reklama

reklama