Test DNA potvrdil, že herec Owen Wilson bude mít další dítě!

Zvěsti o tom, že hollywoodský herec Owen Wilson (49) bude mít třetího potomka se objevily letos v létě. Právě tehdy s ním jistá nejmenovaná žena oznámila těhotenství a on okamžitě reagoval požadavkem na test DNA. Ta si test nechala udělat a teď se ukázalo, že hvězda filmu Půlnoc v Paříži bude mít skutečně třetí dítko.
Owen Wilson
Owen Wilson
instagram/@spletnik.ru

reklama

A jméno anonymní dámy už je odtajněno také - jde o Varunii Vongsvirates, specialistku společnosti American Addiction Centers v Los Angeles. Ta se teď na svém Instagramu chlubí fotkami zakulaceného bříška a snímky ultrazvuku. 

Krásná Varunie Vongsvirates vpravo.
Autor: instagram/@VarunieVongsvirates Krásná Varunie Vongsvirates vpravo.
Varunie Vongsvirates
Autor: instagram/@VarunieVongsvirates Varunie Vongsvirates

Snímek ultrazvuku zveřejnila krásná tmavovláska už v letos červnu a připsala, že děvčátko se narodí už za tři měsíce. Holčička by měla přijít na svět každým dnem, zatím se ale o porodu nemluví. Anonymní zdroj potvrdil pro vydání Page Six, že podle testu DNA je Wilson skutečně otec děťátka.

Owena Wilsona čeká třetí dítě.
Autor: instagram/@Varunie Vongsvirates Owena Wilsona čeká třetí dítě.

Paparazziové vyfotili herce s maminkou jeho třetího dítěte na schůzce už roku 2014. Říká se, že jejich románek trval až pět let! Wilson vychovává dva syny a každý je od jiné ženy. Sedmiletý Robert se narodil letecké maršálce Jade Duell a čtyřletý Finn Caroline Lindqvist. 

‚‚Owen je pro své syny skvělým tátou a s jejich matkami udržuje vřelý vztah. Pokud se ukáže, že test DNA je kladný, on nebude mít s výchovou ani finanční pomocí problém,‘‘ zmínil hercův blízký přítel ještě v létě.

Owen Wilson sice k největším filmovým hvězdám v Hollywoodu nepatří, stejně ho zná ale téměř každý. Herec je totiž už několik let celosvětově známý především jako komik (je jedním z členů bandy Frat Pack) a jako jeden z hlavního dua ve filmových blockbusterech. Třeba s Jackie Chanem zazářil v Tenkrát na východě a Rytířích ze Šanghaje, s Eddiem Murphym ve filmu Jsem agent a ve většině svých filmů se svým dobrým kamarádem Benem Stillerem.

Owen Wilson
Autor: instagram/@spletnik.ru Owen Wilson

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!