Timberlake svolává zpátky legendární kapelu

MTV Video Music Awards chystá velké překvapení. Svým fanouškům oživí hvězdy 90. let. Největším návratem na hudební scénu má být kapela 'N Sync i se zpěvákem Justinem Timberlakem.
Timberlake svolává zpátky legendární kapelu
Timberlake svolává zpátky legendární kapelu
sony music

reklama

Už je více než jasné, že letošní ročník MTV Video Music Awards nabídne svým fanouškům popu nejzajímavější program za poslední roky. Mimo premiérového vystoupení zpěvačky Katy Perry a Lady Gaga, opráší hvězdy 90. let, jako je kapela 'N Sync. Do té se podle deníku New York Post má symbolicky vrátit i její bývalý člen Justin Timberlake. Tento rok totiž získal šest nominací na prestiční ceny, a jedno ocenění má na MTV VMA 2013 už předem jisté. V newyorském Barclays Centru si totiž převezme cenu Michaela Jacksona Video Vanguard Award, kterou si podle MTV zaslouží za své průkopnictví a inovaci v oblasti videoklipů. A právě tuto událost chce Justin oslavit ve společnosti kapely 'N Sync, díky které v 90.tých letech odstartoval svou hudební kariéru.

Jejich vystoupení je zatím nepotvrzené, ale vypadá to velmi nadějně. Pravděpodobně organizátoři chtějí fanoušky napínat až do poslední chvíle.

Jedna z nejúspěšnějších chlapeckých kapel 'N Sync jako jediná konkurovala slavné Backstreet Boys a fungovala do roku 2002, kdy se Justin rozhodl pro dráhu sólového zpěváka. Poté si ještě párkrát společně zazpívali – naposledy však v roce 2004 na Challenge for the Children, přičemž poslední televizní vystoupení bylo v roce 2003 na udělení cen Grammy, kde uctili tvorbu legendárních Bee Gees.

 -juf-

Justin Timberlake s přítelkyní herečkou Jessicou Biel v Cannes

Justin Timberlake jen o vlásek unikl žalobě

Justin Timberlake s přítelkyní herečkou Jessicou Biel v Cannes

Justin Timberlake chce Oscara!

Iveta Bartošová

Kuchařová natáčela s Timberlakem, Langmajer na kapačkách!


reklama

reklama