To je lásky! Lady Gaga si vyměnila několik polibků se svým snoubencem Christianem Carinem

V neděli se konal 25. ročník udílení Screen Actors Guild Awards. Všechny známé tváře jste mohli v ten den najít v Kalifornii, protože právě v Los Angeles se udílení cen konalo. Nechyběla ani zpěvačka Lady Gaga, která byla nominována se svým filmem A Star Is Born.
Lady Gaga
Lady Gaga
twitter.com/movievids_

reklama

Na plné čáře bodoval film Černý panter, který dostal hned několik ocenění. Zpěvačka Lady Gaga byla také nominována, bohužel si cenu neodnesla. To ji ale očividně nemrzelo! Tu hlavní cenu totiž už má doma - snoubence Christiana Carina.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený People Magazine (@people),

 

Možná jste o jeho jménu už slyšeli! Snoubenec světové zpěvačky je totiž hledač talentů, a jak je vidět, ten nejlepší si nechal pro sebe. V roce 2017 požádal Lady Gagu o ruku. V neděli si svou lásku dvojice dokazovala na předávání cen Screen Actors Guild Award.

Hledač talentů Christian objevil hned několik dnes již známých tváří. Mezi ně patří i Miley Cyrus, Britney Spears, Justin Bieber, Simon Cowell, Jennifer Lopez a mnoho dalších. On sám je blízkým kamarádem amerického designera Tommyho Hilfigera. Než začal randit s Gagou, randil s herečkou Lauren Cohan ze seriálu The Walking Dead. A ještě předtím byl Carino v manželství s Brooke Baldwin, a to dlouhých osmnáct let. Z manželství má dvě dcery, Isabellu a Lolu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený instylemagazine (@instylemagazine),

Lady Gaga oslavila v březnu své dvaatřicáté narozeniny a její snoubenec již oslavil kulatých padesát! Snad můžeme brzy čekat svatbu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený ELLE Magazine (@elleusa),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!