Tohle NEDÁTE: Pohlreich s Hruškou na sebe konečně narazili! Co o sobě řekli?

Roky dával Zdeněk Pohlreich Láďovi Hruškovi pořádnou sodu. A teď jsou z nich dokonce kolegové! Co si o tom oba pánové myslí?
Jak to dnes mají Zdeněk Pohlreich a Láďa Hruška?
Jak to dnes mají Zdeněk Pohlreich a Láďa Hruška?
archiv a koláž Style.iprima.cz

reklama

Když se kuchyňský experimentátor a nová hvězda Primy dozvěděl, že ho nemine setkání se Zdeňkem Pohlreichem, byl z toho celkem nervózní. Aby ne! Je všeobecně známo, že pan šéf Láďovy dobroty zrovna nemusí. „Když jsem se dozvěděl, že tady bude, tak jsem si musel dát doma panáka, jak se mi třásla kolena a měl jsem trému, ale v dobrém slova smyslu,“ prozradil Hruška, který se teď jen přeci od plotny pohne dál.

Úsměvy rozdává i do samotných jídel.

Kritik Pohlreich: Nesnáším vietnamská bistra i čínské restaurace! Podívejte se proč

 

„No tak doufejme, že je lepší kutil než kuchař. Ty jeho bomby..., začal Pohlreich. „Je dobře že přestal vařit, nebo přestal připravovat jídla, abych to řekl přesně. Já proti němu nic nemám, chápu, že si každej potřebuje najít v životě nějaký místo, že to není gastronomie je jasná věc, ale tak jako co, divák se chce bavit,“ tvrdí smířlivě.

Šest chyb podle Zdeňka Pohlreicha díl 5.

6 největších chyb podle Pohlreicha: Salátu nejvíc škodí čas! Trik, jak ho uchovat čerstvý, je jednoduchý!

A co nám mistr kuchař naposledy uvařil? „No, tak my jsme včera zatím vařili nápad na nedělní menu, udělali jsme to snadno proveditelný - pečená vepřová plec, udělali jsme melounovej sorbet domácí, udělali jsme dobrou drůbeží polívku a vesměs myslím, že tyhle pořady Teď vaří šéf jsou o tom, co si lidi opravdu můžou udělat bez problémů doma,“ zhodnotil Zdeněk Pohlreich.

Sledujte reportáž Kristiny Ullrichové ve VIP zprávách ze 7.8. nebo později na Prima Play a dozvíte se víc!

 

 

Na Berounce bylo zase jednou horko i pořádná legrace!

Galerie: UPS! Sexy reportérka VIP zpráv Karolína při skoku ukázala víc, než chtěla! Ale nemá se za co stydět…

 

reklama

reklama