Tohle nikdo nečekal: Robert De Niro se rozvádí

Vypadali jako harmonický pár. Oblíbený hollywoodský herec Robert De Niro (75) a jeho stále ještě manželka Grace Hightower (63) spolu strávili krásných 21 let. Nyní zdá se, je ale všemu konec. Podle amerických médií jejich manželství spěje k rozvodu.
Robert De Niro se rozvádí
Robert De Niro se rozvádí
Facebook/Valerie A Holmes

reklama

Na každém šprochu pravdy trochu, říká se. A tak americká média přišla s tím, že populárnímu herci to doma skřípe. De Niro se s Hightowerovou oženil v roce 1997 a je pravda, že pár si prošel krizí již na samém začátku jejich vztahu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Už v roce 1999 podal herec žádost o rozvod. Jenže se ukázalo, že tihle dva bez sebe nemohou být, a tak o pět let později obnovili manželský slib a praštili do toho podruhé.

Tentokrát to ale vypadá, že bude odloučení definitivní. Herec měl mezi blízkými prohlásit, že jim to s Grace už prostě neklape a je čas se „rozloučit“.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Robert De Niro je americký herec. Za postavu Vita Corleoneho ve filmu Kmotr II (roli, kterou před ním hrál Marlon Brando) a za bravurní ztvárnění boxerské hvězdy La Motty ve filmu Zuřící býk režiséra Martina Scorseseho získal ocenění Americké filmové akademie Oscar. Do rolí drsných mužů byl obsazován i v dalších úspěšných filmech (Angel Heart, Taxikář, Neúplatní, Mafiáni, Mys hrůzy, Casino). Je podruhé ženatý a má šest dětí.

Robert De Niro

Robert De Niro obdržel balíček: Skrývala se v něm bomba?

reklama

reklama