Tohle od ní nikdo nečekal! Hermiona pravidelně navštěvuje erotické stránky!

Z kouzelnické šprtky nám zřejmě vyrostla pěkná divoška.
Emma Watson přiznala nečekanou úchylku.
Emma Watson přiznala nečekanou úchylku.
profimedia.cz

reklama

U většiny diváků je Emma Watson pořád zaškatulkovaná jako hodná, dospívající slečna z Harryho Pottera. Ve skutečnosti jde ale o dospělou dámu, která se nebojí otevřeně mluvit o svém sexuálním životě. Před pár dny tak všem svým fanouškům způsobila doslova šok, když přiznala, že je pravidelnou návštěvnicí erotických webových stránek!

O filmovém světě nechce Emma ani slyšet.

Šok! Vážně končí Hermiona s herectvím? Co ji k tomu vede?

Nebojte se, na pravidelnou návštěvnici pornostránek to v jejím případě nevypadá. Je totiž hrdou předplatitelkou stránky OMGYes, která je věnovaná ženské sexualitě. Web obsahuje rozhovory, sexuální zážitky čtenářek a také odborné výzkumy, které mají uživatelům pomoci k většímu uspokojení a zlepšení svých sexuálních dovedností. Dokonce zde narazíte i na aplikaci v podobě simulace, na které si mohou lidé vyzkoušet praktiky, co se zrovna naučili.

Emma si potom tyto stránky nemůže vynachválit a nebála se zaplatit ani vstupní poplatek v přepočtu 1300 korun. Podle ní se to totiž rozhodně vyplatilo. Zdá se tedy, že Emma si nemá díky stránce při postelových hrátkách příliš na co stěžovat. Za to, že se nebojí ke své netradiční zálibě přiznat, si pak rozhodně zaslouží respekt.

Watson umí uctít památku...

FOTO: Hermiona uctila Snapeovu památku a lidi to vytočilo. Čím Emma Watson namíchla fanoušky?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!