Tohle se stane, když hvězda festivalu vystoupí z auta. Záběry Mela Gibsona, které jinde neuvidíte

Podívejte se, jaký frmol nastane na červeném koberci, když hlavní hvězda festivalu (v letošním případě Mel Gibson) vystoupí z auta. Hlídá ho stejná ochranka, jako Johna Travoltu. Náš kameraman Jindra Kodíček snímal příjezd odjinud, než všichni ostatní kolegové.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Červený koberec 49. KVIFF – Hvězda letošním Varů, Mel Gibson
Jiří Janoušek

reklama

Pro Prima-Style.cz tak vznikly naprosto unikátní záběry, ze kterých je jasné, že kdo z fotografů nemá ostré lokty, absolutně neobstojí!

Přestože situace vypadá nepřehledně, všimněte si, jak má ochranka svěřený hollywoodský poklad pod kontrolou. Potřebovali k tomu mnohem méně úsilí, než loni, kdy John Travolta skákal do festivalových davů v podstatě šipku.

Ve Varech jsme! Přečtěte si další materiály:

Nejkrásnější pár večera - herečka Jitka Čvančarová s manželem Petrem Čadkem

Párty v Puppu: Česká kuchyně a VIP hádka

Leoš ale nadšeně nevypadá

Mareš a Faltýnová: Drsná hádka v Puppu

Dagmar Havlová po příjezdu do Varů

Dáša, jak jste ji roky neviděli. Mrkněte, jak Dagmar Havlové seknou džíny!

Červený koberec 49. KVIFF – Jiří Bartoška s manželkou... Jako vždy neskutečně elegantní!

Žhavý červený koberec z Varů - Kdo, s kým, v čem, za kolik (FOTOGALERIE)

To je podoba... Kdo je kdo?

Osvícený Jack Nicholson a Šílený Mel Gibson... Ta podoba!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!