Tolik roztomilosti neunesete: Malý George divočil na přehlídce, je zlobivý stejně jako strejda Harry

Královna Alžbeta se sice narodila v dubnu, ale narozeniny spolu s poddanými slaví vždy v červnu, to proto, že v Británii je nejlepší počasí. Letos se slavnostní přehlídky účastnil i princ George. A že je tedy z divokých vajec!
George divočí v oknech Buckinghamského paláce.
George divočí v oknech Buckinghamského paláce.
profimedia

reklama

Je to týden, kdy se všichni rozplývali nad fotkami vévodkyně Kate, která vyfotila svoje děti v opravdu roztomilách pózách.

Prince George jako starostlivého bratra, který něžně líbá svou sestřičku, oba poslušní a hezcí. Ale stačilo, jako by si řekl George, a nechal si všechny rošťárny právě na narozeninovou přehlídku své prababičky.

Vědom si svých státnických povinností sice z balkonu zamával lidem, ale jinak vedl hlasité diskuze se zbytkem královské rodiny a zejména s královnou, kde došlo pak i na velké mračení.

Ach, ta podoba... Foto:

Když už bylo jasné, že je toho na prince moc, vzala si ho na starosti chůva a nechala ho sledovat přehlídku už za oknem paláce, ovšem George ještě neřekl poslední slovo.

Na fotografy mával a vyplazoval na ně jazyk, přesně jak to kdysi dělával jeho strýc princ Harry.

Prostě byl stejný, jako jeho strýc! Foto:

Ostatně tuhle podobu potvrzuje i Georgův dědeček. Korunní princ Charles se nechal slyšet, že zatímco jeho starší syn William na veřejnosti nikdy jako dítě rozruch nedělal, zlobil hlavně Harry – a George to má po něm.

Že tam nějaké spříznění duší mezi Harrym a Georgem bude potvrzují i nedávné záběry z odletu Harryho ve vrtulníku za dalšími povinnosti. Malý George šel svého strýce doprovodit a zamávat mu na šťastnou cestu, ale nakonec se to neobešlo bez dětského pláče a vzteku.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!