Tomáš Klus se vrátil z dovolené a po zdravotních obtížích opět koncertuje

Tomáš Klus je zpátky z dovolené v Dominikánské republice. Tam si s rodinkou užíval koupání a nádherného počasí celý měsíc. Volno už opravdu potřeboval. Ne kvůli práci, rodině, nebo fanouškům. Začaly ho zrazovat hlasivky!
4. 2. 2018 TOP STAR: ZPĚVÁK TOMÁŠ KLUS JE ZPÁTKY DOMA PO DOVOLENÉ V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE. DNES PO ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍCH ZNOVU KONCERTOVAL A PŘIŠLA HO POVZBUDIT I MAMINKA
4. 2. 2018 TOP STAR: ZPĚVÁK TOMÁŠ KLUS JE ZPÁTKY DOMA PO DOVOLENÉ V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE. DNES PO ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍCH ZNOVU KONCERTOVAL A PŘIŠLA HO POVZBUDIT I MAMINKA

reklama

Na pracovně nabitý závěr roku doplatil po zdravotní stránce i Tomáš Klus. Přišel o hlas. Jeden z koncertů, které slíbil odehrát v Hranicích na Moravě, musel nahradit hned po návratu z dovolené. „To se občas stává. Hráli jsme dvojkoncert a bylo to na konci sezony. Byl jsem unavený a hlas odešel. Se skřehotáním jsem lidem slíbil, že 3. února bude vše nahrazeno. A to se stalo.“ řekl Klus.

Tomáš pochází z nedalekého Třince a tak se na něho přijela podívat i jeho maminka. Ta je prý na syna hodně pyšná. „Jsem tady trochu doma. Točili jsme tu poslední desku a jezdíme sem dost často na soustředění i na koncerty. Máme to tady rádi.“ dodal Tomáš.

Z exotiky v Dominikánské republice už se zpěvák těšil na českou přírodu, kterou miluje nejvíc. Domů si přivezl i nové písničky.  Na dovolenou si totiž vzal kytaru a napsal tam dvě desky. Tvrdí, že se tam asi narodil strýček Pompo. Vegetace je tam prý tak bujná, že zasadíš nehet a sklidíš člověka.

 

Ty víš Kým jsem i jak chutnám Víš čím se trapím I co je mi putna Zač stojí být Se mnou I přes ten syntetickej vzruch Má jediná Budu Ti dobrý druh Vím a vážím si toho Čím vším si žena Projde na svých nohou Co bolestí A křivd Je na té cestě a Ty stejně chceš jít Má jediná Z těch vět Má býti patrno ŽeNám patří svět Že mise:milujem Startuje teď Víš jak občas brečím Když nevím kudy Splašeným Klusem Uháním Za přeludy Za vodkou s džusem I za pudy Má jediná S Tebou Už nespěchám Vím v čem je to kouzlo Ta malá bytost Přemohla láskou zlo Co dost Chtělo mě Lapit a poválet v tlamě Má jediná Tebou Přišel můj nový svět na svět A já Tě miluji A já Ti děkuji Bohyně T. #mise:milujeme

Příspěvek sdílený ♻️recyklus♻️ (@tomas_klus),

Vegetace zřejmě působila blahodárně i na jeho děti. Konkrétně na dvouletého syna Alfréda. „Je fakt, že v Dominikáně došlo k završení rodinného převratu. Syn Alfréd se stal opravdovou hlavou rodiny a ze mě je asistent.“ A jak to dokázal? “Je to silná osobnost a má velký svaly. Už mě přepere. Má prostě jasno v tom, co chce. A v momentě, kdy mu člověk trochu nerozumí, tak si umí dupnout,“ prásknul Tomáš na syna.

Tomáš Klus po dovolené nabral poměrně rychlé tempo. Už si stihl vyzkoušet, jak mu to ladí s Janáčkovou filharmonií, se kterou si pár koncertů ještě zopakuje. Za pár dní začne točit novou desku. Jen pozor na to, aby ho zase nezradil hlas.

Autoři: Andrea Ježková, Ilona Blašková

reklama

reklama