Tomáš Řepka slavil narozeniny! Dary od Kačky dostal pořádně drahé

Bývalý fotbalista Tomáš Řepka oslavil před pár dny 45. narozeniny! No a to by bylo, aby mu jeho milá Kateřna Kristelová (39) nepřichystala oslavu a velkolepé dary. Jedním z nich je zájezd do města hazardu Las Vegas. No, to je to jediné, co Tomášovi skutečně chybělo.
Tomáš Řepka
Tomáš Řepka
instagram/@blesk.cz

reklama

Je zajímavé, že Kateřina dala svému miláčkovi dar v podobě návštěvy Las Vegas a lasvegaských kasín, když byl Tomáš právě na kasínech a automatech jednu dobu závislý. ‚‚Dohromady jsem na automatech hrál pět let. Nejsem na to období vůbec pyšný a mluví se mi o tom nelehko, protože jasně vidím, jak zbytečné to bylo a že mi to i ublížilo. Dneska už automaty nehraju a vysloveně se jim vyhýbám. Chodil jsem do herny v Dejvicích, v Budějovicích a sem tam do kasina. Někomu to možná bude připadat zvláštní, ale já měl ten svět heren rád...,‘‘ napsal ve své knize Řepka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený G.cz (@tohlejeg.cz),

I když byla oslava ve skromném duchu a v rodinném kruhu, dary byly okázalejší než se sluší. Při svém příchodu dostal fotbalista královskou korunu a pak ohromnou krabici. Zdá se, že šlo o nějakou hračku k rybolovu, který Tomáš tolik miluje. 

Tomáš Řepka, Kateřina Kristelová

Vyznání lásky nebo pořádný úlet? Tomáš Řepka si na ruku nechal vytetovat svou lásku Katku!

Není to tak dávno, co se blonďatá moderátorka znovu vydala na dovolenou a teď plánuje další. V poslední době si se svým partnerem Tomášem Řepkou užívala v Dubaji a pak vyjela dvojice do Disneylandu. Krátce nato se vydali na plavbu lodí po celém světě. Nebojte, šlo jen o okružní plavbu po Středozemním moři. No a jak je Kateřininým stylem, neopomenula na svém Instagramu sdílet jednu fotku za druhou. Tomáš ale tolik sdílný nebyl a na své sociální síti už pořádnou dobu nic nezveřejnil. Zdá se, že virtuální sebevraždu, kterou před nějakou dobou sliboval, skutečně spáchal. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Červený koberec (@cervenykoberec.cz),

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!