Tomáše Řepku hledá policie, údajně ignoruje dopisy od soudu

Okresní soud Praha - západ se údajně musel obrátit na policii s žádostí, aby doručila bývalému fotbalistovi soudní obsílku. Podle něj nereaguje na dopisy od soudu, který v únoru rozhodl, že Řepka dostane 9 měsíců vězení. Důležité je podotknout, že Řepka vlastní datovou schránku, a tak by mu veškeré úřední spisy měly být doručovány touto cestou, takže "pátrání policií" je poněkud zkreslená informace.
Tomáš Řepka
Tomáš Řepka
facebook.com/Spartani.cz

reklama

Devět měsíců ve vězení s ostrahou. Tak zněl trest pro bývalého fotbalistu Tomáše Řepky. Důvodem bylo řízení automobilu v opilosti, a to celkem dvakrát, včetně maření výkonu úředního rozhodnutí. Veřejné zasedání se konalo 19. února. Proti výše zmíněnému rozsudku podal Řepkův advokát stížnost.

Tomáš Řepka
Autor: instagram Tomáš Řepka

Celou situaci by teď měl momentálně řešit Krajský soud v Praze. Problém podle úřednice je, že si Řepka údajně nepřebírá poštu. Právě bez doručenky prý nemůže spis odejít k vyšší instanci, který má celé usnesení přezkoumat - v tomto případě ke Krajskému soudu v Praze. 

Tomáš Řepka byl odsouzen na 15 měsíců do vězení 2

FOTO: Kontroverzní fotbalista Tomáš Řepka byl odsouzen do vězení! Za co a na jak dlouho by měl jít sedět?

„Spis je stále u nás v kanceláři, protože si pan Řepka nepřebírá poštu. Už jsme se obraceli na Policii České republiky, která mu to bude doručovat. Budeme ji urgovat,“ citoval iDNES.cz vedoucí příslušné trestní kanceláře soudu.

Tomáš Řepka
Autor: facebook.com/Spartani.cz Tomáš Řepka

Z výše zmíněné citace vyplývá, že Řepku hledá policie, aby mu doručila soudní spis. Dokud se tak nestane, Řepka nemusí do věznice nastoupit a celá situace se bude i nadále oddalovat. Podle nejnovějších informací by se však mělo jednat o pochybení úřednice, která si nevšimla, že bývalý fotbalista vlastní datovou schránku. Bývalá hvězda pražské Sparty si nyní odpykává 300 hodin obecně prospěšných prací, které dostal v jiném trestím řízení.

Tomáš Řepka
Autor: profimedia.cz Tomáš Řepka

Tomáš Řepka má příští úterý soudní jednání, kde se bude projednávat jeho odvolání proti patnácti měsícům vězení za pornoinzeráty proti své bývalé manželce Vlaďce Erbové a za milionovou zpronevěru. Očekává se, že na jednání přijde osobně.

A to není vše! Další soudní jednání, které bude řešit Městský soud v Brně čeká bývalého fotbalistu v květnu. Důvodem je neplacení výživného na syna z druhého manželství. Dluh je údajně ve výši 175 000 korun.

To, že Tomáše Řepku hledá policie, prý on sám nevěděl. „Co je to za blbost? Mám datovou schránku a kde se nacházím, ví každý,“ řekl serveru Blesk.cz.

reklama

reklama