Tonya Graves, Matěj Ruppert a Martina Bárta připravují vánoční pecku!

Do Vánoc nám sice zbývají ještě dva týdny, v pražském barber shopu už ale Vánoce začaly naplno! Vánoční atmosféra, koledy, cukroví, ale i Santa Claus - to všechno bylo k vidění u příležitosti natáčení vánočního songu v barber shopu Američana Kraiga Casebiera.
Natáčení vánočního videa
Natáčení vánočního videa
archiv FTV Prima

reklama

Matěj Ruppert, Martina Bárta, Tonya Graves a dívky z Phenomenal Angels se spojili, aby společně nazpívali vánoční song. Vánoční video se natáčelo v barber shopu Američana Kraiga Casebiera, se kterým jsme pro Top Star dělali před nedávnem rozhovor o jeho holičském umu.

Kraig Casebier

American Barber in Prague: Kraig Casebier ukazuje Čechům své holičské umění

Byť se vánoční song nahrával na začátku prosince, atmosféra na místě byla už docela vánoční. Ve videu nechyběl ani samotný Santa Klaus, jehož kostým má doma holič Kraig. Za Santu se převléká již několik let a dělá s ním radost stovkám dětí. 

Natáčení vánočního videa
Autor: archiv FTV Prima Natáčení vánočního videa

Všichni umělci za doprovodu svého týmu zpívali oblíbenou vánoční píseň „We Wish You a Merry Christmas." Vtípky a dobrou náladou všechny přítomné bavila zpěvačka Tonya Graves, kterou také uvidíte v připravovaném vánočním songu. Hrálo se na klavír, housle a  zpívalo se. Tak, jak to má prostě být...

Natáčení vánočního videa
Autor: archiv FTV Prima Natáčení vánočního videa

Teď malá ochutnávka klipu, ve kterém se pak sešli famózní zpěváci. 

 

reklama

reklama