TOP 7 známých tváří: Znáte skutečná jména slavných celebrit?

Věřte tomu nebo ne, ale mnoho slavných osobností si mění svá jména, když vstoupí do světel reflektorů. Důvodů může být hned několik!
Bruno Mars
Bruno Mars
twitter.com/billboard

reklama

Příkladem může být příliš dlouhé jméno, špatně vyslovitelné nebo chtějí být hvězdy zkrátka někým jiným! Víte, jak se jmenuje taková celebrita jako je Miley Cyrus nebo Frank Ocean? Právě tato dvojice si změnila své jméno i na rodných listech.

Miley Cyrus
Autor: twitter.com/billboard Miley Cyrus

Miley Cyrus

Její rodné jméno je DESTINY HOPE CYRUS. Přezdívkou z dětství byla Smiley. Důvod byl prostý. Jako malá se stále usmívala, a tak ji rodiče v roce začali říkat právě Smiley. Poté se přezdívka zkrátila a změnila na Miley.

Rami a Sami Malek

TOP 10 celebrit, které mají dvojče a netušili jste o tom!

Frank Ocean

Frank si změnil jméno oficiálně i na rodném listě v roce 2014. Když se ho veřejnost ptala, proč to udělal, řekl proč ne. Mnoho známých osobností ho poté následovalo. Uznejme sami, že jméno CHRISTOPHER EDWIN BREAUX je pro zpěváka celkem dlouhé.

Frank Ocean
Autor: twitter.com/blondedocean Frank Ocean

Lorde

Novozélandská zpěvačka si vymyslela tento pseudonym a zcela oprávněně. Tipnete si, jaké je její skutečné jméno? ELLA MARIJA LANI YELICH-O'CONNOR!

Lorde
Autor: twitter.com/billboard Lorde

Bruno Mars

Jeho otec mu místo Petera začal říkat Bruno a tak vznikla jeho přezdívka Bruno Mars. Jeho skutečné jméno je však PETER GENE HERNANDEZ.

Bruno Mars
Autor: twitter.com/billboard Bruno Mars

Gigi Hadid

Celosvětově známá modelka dostala tuto přezdívku ve škole, kdy si učitelka popletla jméno a místo Jelena jí říkala Helena. Matka jí doma říkala „Gigi“ a modelce se to natolik zalíbilo, že učitelce řekla, aby ji tak oslovovala. Její skutečné jméno je ovšem JELENA NOURA HADID.

Gigi Hadid
Autor: twitter.com/archivesgigi Gigi Hadid

Calvin Harris

Úspěšný a celosvětově známý DJ se skutečně jmenuje ADAM RICHARD WILES. Fanoušci byli zmateni, když chodil s Taylor Swift a ona mu říkala Adam. Časopisu Shortlist se umělec svěřil, že si vybral umělecké jméno, které nebude rasově útočné.

Calvin Harris
Autor: twitter.com/billboarddance Calvin Harris

Lana Del Rey

Známá zpěvačka hitu Born To Die se ve skutečnosti jmenuje ELIZABETH WOOLRIDGE GRANT.

Lana Del Rey
Autor: twitter.com/pIayavideogame Lana Del Rey

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!