Top modelka Linda Vojtová – Kdo na Floridě hýčká její milionové tělo?

Světová topmodelka českého původu Linda Vojtová (28) vystavila svou luxusní postavičku na slunné Floridě. Její dokonalé tělo vydělává miliony.
Linda Vojtová se ve světě přirovnává k topmodelce Gisele Bündchen
Linda Vojtová se ve světě přirovnává k topmodelce Gisele Bündchen
facebook

reklama

Pár dní volna si na začátku ledna užívá topmodelka Linda Vojtová nejen se svým přítelem Jamisonem Ernestem, který také působí v módní branži, ale i se svou maminkou Tanyou Vojtovou. Se svou mámou má Linda evidentně krásný vztah a svůj půvab zdědila evidentně právě po ní.

Linda je ovšem viditelně podobná své známější kolegyni, absolutní jedničce světového modelingu Gisele Bündchen (33), které se přezdívá “Baby Gisele“. Možná i právě proto, že v modelingové branži je momentálně velká poptávka po dívkách slovanského tipu, nemá Linda o zakázky žádnou nouzi.

Modelka je však i velký podnikavec, své vydělané peníze investuje do nemovitostí. Momentálně prý vlastní dva byty v New Yorku, což je dle jejích slov vůbec nejlepší investice, kterou udělala. Vzhledem k faktu, že Linda zdaleka nepatří do modelingového důchodu, jistě jí ještě nějaký ten byteček brzy přibude.


-juf-

Tereza Kostková by mohla konkurovat modelkám

Víme, jak hubne Tereza Kostková – Stres, nebo nový muž?

Modelka a lékárnice Jana Doleželová moc dobře ví, jak zaujmout. V rudých šatech vypadá naprosto neodolatelně

Brněnský ples v Opeře: Francouzský šarm na českou modelku nefungoval

Andrea Kerestešová se svým přítelem

Andrea Kerestešová: Kam uteče po plesech s přítelem?

reklama

reklama