TOP SECRET aneb přísně utajení VyVolení

Sledovali jste, stejně jako my, VyVolené on-line? Přesto je možné, že vám něco uniklo. Byly věci, na které se vztahovalo nejvyšší utajení.
Kamery byly všude
Kamery byly všude

reklama

Třeba taková Zpovědnice. Tam jsme se v on-line přenosu dostali jen výjimečně.

Několikahodinové návštěvy Romany, z nichž by měla radost pouze firma na vysušování slz, pokud by nějaká existovala, byly jen pro silné nátury. Stejně jako dlouhé noční dialogy s mimozemšťankou Reginou.

Co nevěděli ani VyVolení, byl fakt, že se ve Vile vyskytovalo hned několik „mrtvých úhlů“, kam se nedokázala podívat žádná z našich kamer. Kdyby to bývali věděli, určitě by jich využívali k nerušenému převlékání.

To Láďa patrně došel k závěru, že když vyrazí v noci do prádelny, stane se z něj naprosto neviditelná bytost. Omyl. Noční směna tak měla hned několikrát možnost sledovat údajně nevinného mladíka v akci. Jakže se tomu říká slušně? Samohana…

Ať si kameramani, fotografové nebo lidi ve štábu dávali majzla, jak chtěli, VyVolení měli časem natolik vycvičené oči, že dokázali poznat, za kterým ze zrcadel se zrovna skrývá kamera. Pavlína toho využívala k pravidelným hádkám se zrcadlem v koupelně. VyVolené slečny a paní zase překvapily našeho fotografa, když mu, naprosto cíleně, pózovaly nahé v bazénu…

I takoví byli VyVolení.

 

A byla svatba...

Nejlepší kostýmy a hry: Pojďte s VyVolenými do pravěku a zavzpomínejte na Mrazíka!

HONZA - Obrázek 5

Cesta soutěží: Honza

Zdena Regina a její styl

Cesta soutěží: Zdena Regina

Romana s dcerou Nikolkou

Bronzová Romana si užívá s rodinou

The Best of ART FOTO - Obrázek 4

VyVolení 2013: Velké shrnutí aneb co všechno se dělo! Vol. 3

VV Shrnutí vol. 2

VyVolení 2013: Velké shrnutí aneb co všechno se dělo! Vol. 2

The Best of ART FOTO - Obrázek 13

The Best of ART FOTO

reklama

reklama