TOP STAR magazín: Jak moc drsná je Linda Vojtová v roli módní policistky a proč je Madrage českou verzí Red Hot Chili Peppers? Dozvíte se všechno!

Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!
Terka Tobiášová si natáčení se skupinou Mandrage náramně užila.
Terka Tobiášová si natáčení se skupinou Mandrage náramně užila.
archiv

reklama

Uplynul rok od úmrtí geniálního skladatele a zpěváka Petra Hapky. Toto výročí se oslavilo koncertem „Petr Hapka žije!“ a rozhodně nešlo o smutnou událost. Sešlo se velké množství jeho přátel v čele s Lucií Bílou, Michalem Horáčkem nebo třeba Anetou Langerovou. A každý z nich vyprávěl zajímavé historky ze skladatelova života. Velmi zajímavé…

Skupina Mandrage se neschází pouze za účelem hudebních zkoušek a koncertování, ale taky kvůli pravidelným večírkům, které si společně dělají. Ty jsou o pálivém jídle a povídání. Nám třeba kapela prozradila, jaký kanadský žertík připravují pro své předskokany.

Jan Kříž je velmi úspěšný muzikálový zpěvák a herec. Za svoje úspěchy byl dokonce oceněn cenou Thalie. Když se ho však zeptáte, co je podle něj jeho největší životní úspěch, nejspíš vám odpoví, že nedávná svatba s kolegyní Maruškou Blahynkovou.

Hvězda světových přehlídkových mol a nejprestižnějších zahraničních magazínů Linda Vojtová přicestovala do Čech, aby připravila koncert pro svého slavného dědečka, skladatele Vadima Petrova. I když jsou přípravy v plném proudu, udělala si čas i na náš TOP STAR magazín. Nejenom že jsme s ní natočili krásnou reportáž, ale zároveň zavítala i do studia, kde si zahrála na módní policistku. A vůbec se s tím nepárala…

Michaela prozradila, co dělá pro štíhlou linii a jak se léčí z kocoviny.

Míša Maurerová pro iTOPSTAR.cz: Prozradila svůj nejlepší lék na kocovinu!

Mistr Karel Gott nám poskytl exkluzivní rozhovor. Co víc dodat. Těšte se!

U křtu knihy jednoho z nejcharismatičtějších mužů vůbec jsme prostě nemohli chybět. Světoběžník Juraj Kukura, který žije v Bratislavě, Hamburku a často zavítá i do Čech, nám prozradil, jak si momentálně žije, co plánuje a přidal zajímavosti ze svého života, které jste určitě nevěděli.  

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR magazín 2015 (49)

 

Gabriela Gunčíková je jedna z mála českých zpěvaček, která se uchytila za oceánem a s kapelou objíždí vyprodané sály v USA. Co je u ní nového?

TOP STAR magazín s pitbulem: Gunčíková i hubený Mádl se zamilovali a děda Žbirka radí, jak ulovit pořádnou ženskou!

Petra Zvěřinu čas dost změnil. Názor si sami uděláte v TOP STAR magazínu z 26.10.2015.

V TOP STAR magazínu Zvěřinu nepoznáte: Mrkněte zatím na jeden uštěkaný sestřih!

Dan Nekonečný je doslova studnice pozitivní energie. Nebo tak alespoň působí.

VIDEO: Dan Nekonečný září a vrní i v posteli. Chtěli byste takového kocoura?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!