TOP STAR magazín: Kapela Katapult slaví výročí, Dan Nekonečný rozpálil naši reportérku a Simona Krainová se pochlubila vším, čím šlo!

A je tu další várka informací ze světa slavných, kterými vás provede naše sličná moderátorka Eva Perkausová. Už nyní vám prozradíme, na co se můžete těšit...
Eva Perkausová už se na vás těší.
Eva Perkausová už se na vás těší.
archiv

reklama

Hned v první reportáži se můžete těšit na akrobatickou dvojici Deamen. Vítězové první řady show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT vám prozradí, jak si dnes žijí a co jim přineslo vítězství v soutěži.

Natálka, dcera Stanislava Grosse, je velmi talentovaná tanečnice, která by si to přála dotáhnout hodně daleko. V reportáži se dozvíte, jakou má dívenka motivaci k tanci a na koho při něm vždycky myslí.

Ananasy, tanečnice, oheň, zlatá, žlutá, třpytky, tygři – už víte, komu Kateřina Kristelová prohrabala šatník?

Simona Krainová nás pozvala do svého luxusně zrekonstruovaného pražského bytu. Ovšem to není zdaleka to nejlepší, co uvidíte. Hlavními hvězdami jsou totiž synové Max a Bruno.

Dál se můžete těšit na pravidelnou rubriku Dog Star, s kapelou Katapult oslavíme 40 let od jejich prvního vystoupení. Vzácným hostem je zpěvačka se silným hlasem Tonya Graves a s modelkou Vlaďkou Erbovou navštívíme porodnici.

To vše a ještě víc uvidíte ve 21.35 v TOP STAR magazínu z 16. 11. a později na Prima Play.

 

Obě jsou mladé a krásné a obě uvidíte v aktuálním dílu TOP STAR magazínu.

TOP STAR magazín s Hurikánem: Doleželová dodává kolegům léky, z Noida se stal řezník a Ornella opět ukázala svou upřímnost!

Martina Jandová je teď nejenom reportérka, ale i redaktorka a hérečka! Gratulujeme!

Zákulisník TOP STAR magazínu aneb Pravidelná inventura stavu redakce!

Andrea se vydala do Barcelony a dala se tam do kupy s dalším ptákem - po obřích papoušcích tentokrát s rackem.

Pozor: Odblokovaný TOP STAR magazín opět vypouští drby zpoza opony!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!