TOP STAR magazín: Z mluvčího Ovčáčka je tramvaják! Jak vypadá Chodúrova o 16 let starší partnerka před porodem? Víme všechno...

Jako už pravidelně, i tentokrát prozradíme, co všechno se za týden navařilo v kuchyni TOP STAR magazínu. A budete koukat!
Nikol Švantnerová bude hostem ve studiu TOP STAR magazínu.
Nikol Švantnerová bude hostem ve studiu TOP STAR magazínu.
Instagram Topstarofficial

reklama

O soudních tahanicích mezi bývalým a současným obsazením kapely Support Lesbiens toho bylo slyšet hodně. Až skoro přestalo být slyšet jejich hudbu. Kluci mezitím natočili nové album a kupodivu se pustili i do češtiny. A aby těch novinek nebylo málo – zpěvák "Saportů" Čenda tvoří pár s Ivou Pazderkovou.

V lednu se život Martina Chodúra zcela změní. Hned začátkem příštího roku se totiž stane otcem. A po zhlédnutí reportáže s ním a jeho partnerkou Ivonou, nastávající maminkou, vás ani nenapadne se zabývat věčně omílaným věkovým rozdílem mezi nimi.

Gabriela Gunčíková je jedna z mála českých zpěvaček, která se uchytila za oceánem a s kapelou objíždí vyprodané sály v USA. Co je u ní nového?

Hvězdná „americká“ rockerka Gábina Gunčíková: Chtěla jsem být jako Bartošová!

O Jiřím Ovčáčkovi, tiskovém mluvčím prezidenta Miloše Zemana, se říká ledascos, ale on o svém soukromí příliš nemluví. Jaká je pravda? Jsme zvědaví, jestli se strážce hradních tajemství uvolní, když mu splníme dětský sen – řídit tramvaj v centru Prahy!

Je to zvláštní – Kristýna Leichtová působí nenápadně, přitom patří k nejkrásnějším českým herečkám. Poprvé se výrazněji projevila ve filmu Účastníci zájezdu, kde se dokonce objevila nahoře bez.

Dan Nekonečný je doslova studnice pozitivní energie. Nebo tak alespoň působí.

VIDEO: Dan Nekonečný září a vrní i v posteli. Chtěli byste takového kocoura?

Čtyři české krásky vyrazily do Číny. Zatím jako čestní hosté mezinárodní soutěže krásy. Co příště? Kdo ví. Jak se líbily domácím a jak se domácí líbili jim? Naštěstí byla s nimi kráska pátá, naše kolegyně Lucka, která to vše zaznamenala...

Zpěvačka Victoria se narodila v Jižní Africe. Její maminka pochází z Namibie, táta je ovšem Čech, a proto se v roce 1998 přestěhovala do Prahy. Má manžela, dvě děti – a toto krásné bydlení...

Uvidíte neobyčejnou situaci, kdy urostlý majitel pejska, aspiranta na DOGSTAR, byl z Agáty více vycukaný než jeho malý pejsek. Samozřejmě nebudou chybět ani všetečné dotazy Lenky Špillarové, Celebrity na síti ani špionáž na jednom z večírků.

TOP STAR magazín sledujte v pondělí ve 21.35 na Primě!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TOP STAR magazín 2015 (48)

Tonya Graves má konečně svůj kroj.

VIDEO: Exotická Tonya Graves v kroji? Musíte vidět, jak jí to sekne!

Kateřina Kristelová si povídala s Adamem Mišíkem v TOP STAR magazínu.

SUPER VIDEO! Adam Mišík mluví o své holce a přiznává: „Jsem zamilovanej a žárlivej!“ A prozrazuje víc...

 

reklama

reklama