Topmodelka Candice Swanepoel dojemně zareagovala na kritiku na své poporodní bříško

Candice Swanepoel
Candice Swanepoel
instagram
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nádherná modelka Cnadice Swanepoel ani ne před měsícem porodila svého druhého syna. Paparazzi ji přistihli, jak si užívá slunných dnů u moře a internetoví šťouralové se vyjádřili kriticky k jejímu poporodnímu bříšku. To se andílka Victoria ´s Secret dotklo natolik, že dokonce zareagovala na svém Instagramu. Poslala do světa dost dojemný vzkaz.

Ke své fotce z pláže připsala komentář: „Tohle jsem já, dvanáct dní po té, co jsem porodila. Jestli k tomu chcete něco říct, tak se nejdřív podívejte na sebe.  Společnost dokáže být tak krutá. Standardy krásky jsou poslední dobou absolutně nedosažitelné, hlavně pro ženy. Nestydím se ukázat své poporodní bříško. Jsem na něj dokonce pyšná. Devět měsíců jsem tam totiž nosila syna. Myslím si, že mám právo mít trochu větší břicho. Soudíte mne tak, protože jsem modelka? No, jsme taky normální lidé, tak mě nechte užít si pláž v klidu.“ Komentář s fotkou sdílelo několik další topomodelek, aby Candice vyjádřily podporu. Například krásná Slovenka Michaela Kociánová anebo švédská modelka Elsa Hosk.

K další fotografii, z dob těhotenství připsala: „Nemusím skrývat svůj pupek jen proto, že lidé mají nemožné nároky na ženy. My tvoříme život. Co vy? Dámy, jsme v tom společně, buďte proto na sebe vzájemně hodné.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama