Topmodelka Naomi Campbell randí s britským rapperem

Naomi Campbell
Naomi Campbell
instagram

Čokoládová topmodelka Naomi Campbell je i ve svých sedmačtyřiceti letech stále sexy. O mužskou pozornost zajisté nemá nouzi. Naposledy byla spojována s egyptským multimilionářem Louisem C. Camillerim (62). Sice proběhlo několika romantických večeří v Londýně loni v červenci, ale od té doby bylo ticho po pěšině.

Jenže vše nasvědčuje tomu, že Naomi sama dlouho nebude. Po dvou akcích ve čtvrtek a v pátek u příležitosti fashion weeku v Paříži se začalo spekulovat, že má hodně blízko k rapperovi Sketpovi (35). Strávili spolu v Paříži rovnou dva dny po sobě a osoba blízká modelce sdělila časopisu The Sun, že se dvojice neviděla naposledy, ale pokračuje v tajných schůzkách. Rapper navíc už loni v říjnu sdílel na svém twitteru fotku s Naomi a komentář napsal více než jasný: srdíčko. Nechal se totiž slyšet, že Naomi byla vždy jeho idolem. Věkový rozdíl třinácti let tak u nich nehraje roli.

 

 

 

Pár drží svůj začínající vztah v tajnosti. Na poslední akci, která se konala tuto neděli, dorazila modelka bez doprovodu.

Jednalo se výstavu návrháře Azzedine Alaia, která byla součástí právě pařížského fashion weeku. Návrhář původem z Tuniska loni v listopadu zemřel a výstava vzdala hold jeho tvorbě.

 

 

Nutno říct, že se modelka a múza mnoha návrhářů prostě vyzná. I po třiceti letech v branži je stále tou, která na sebe strhává pozornost. Dorazila v sexy koženém outfitu a tmavých brýlích. Na akci nechyběly další její kolegyně jako Cindy Crowford nebo Fraida Khefla. S další známou topmodelkou Kate Moss se prošly po mole v rámci přehlídky Louis Vuitton. 

 

reklama