Topmodelka Peštová: Natočila fakt drsná videa

Manželka zpěváka Paľo Habery, modelka Daniela Peštová, se stala patronkou charitativní kampaně Nenechte si ubližovat. Natočila krátká instruktážní videa, kde radí ženám, jak se bránit proti násilníkovi.
Daniela Peštová je velká bojovnice
Daniela Peštová je velká bojovnice
nové charitativní kampani Nenechte si ubližovat

reklama

„Spousta žen řekne, že jim se to stát nemůže, ale to je omyl. Do podobné situace se může dostat každá z nás. Je důležité vědět, jak se dá bránit. Nejhorší je totiž stát se bezbrannou obětí,“ řekla Peštová na tiskové konferenci, kde poprvé představila instruktážní videa. Kromě Peštové v nich hrají i herečky Aneta Krejčíková a Patricie Solaříková.

„Statistika znásilnění v Česku je strašná. Denně je nahlášeno jedno až dvě napadení, proto by se měly ženy naučit, jak nebýt snadnou obětí. Proto pořádáme semináře po celé České republice, přednášky na středních školách a různé kampaně,“ dodala Peštová.

"Násilníci svůj čin většinou plánují dopředu. Vybírají si nejčastěji snadnou oběť, která působí tak, že nebude dělat problémy a nebude se bránit," uvedl ředitel občanského sdružení Krav Maga Global Jakub Otipka.

Právě on naučil topmodelku základům tohoto bojového sportu, který je prý nejefektivnějším sebeobranným systémem na světě!

Mohlo by vás zajímat

Nový pár? Tom a Laura

Cruise: Nová kost na obzoru! Lauro, bacha, Tom útočí na ouška

VLADKO - Obrázek 11

Sodoma Gomora ve Vile? Pavlína líbala Vladkovi zadek + další lechtivé momenty ze soutěže!

Petr Koukal už vidí jen lepší zítřky

Petr Koukal: V honírně jsem zažil krušné chvilky

reklama

reklama