Topmodelky Gigi a Bella Hadid nafotily titulku na počest 90. narozenin Mickey Mouse

Gigi a Bellu Hadid nespojuje jen modeling, ale jsou to jedny z nejkrásnějších sester v modelingu. Dokonce obě spolupracovaly se známou značkou spodního prádla Victoria's Secret.
Gigi a Bella Hadid nafotily nové fotky pro Chaos magazín
Gigi a Bella Hadid nafotily nové fotky pro Chaos magazín
Twitter/socutsy

reklama

Sestry Gigi (23) a Bella (22) nafotily titulku s námětem kreslené Disney postavičky Mickey Mouse pro magazín Chaos. Fotky vznikly na počest 90. narozenin Mickey Mouse. Starší sestra Gigi se řadí mezi 10 nejžádanějších modelek světa. Objevila se na titulce známého časopisu Vogue a nyní předvádí prádlo pro Victoria's Secret. Modelka chodí od roku 2015 se zpěvákem z bývalé kapely One Direction, Zaynem Malikem. Dá se říci, že podle zkušeností, které modelka za roky nasbírala, že v modelingu prorazila více, než její sestra.

Gigi a Bella Hadid nafotily nové fotky pro Chaos magazín
Autor: Twitter/DisneyStyle Gigi a Bella Hadid nafotily nové fotky pro Chaos magazín

Každopádně Bella Hadid se modelingu věnuje také a často je spojována i se zpěvákem The Weeknd, se kterým se dala opět dohromady. V roce 2016 byla zvolena  modelkou roku, a to hned dvakrát. Nemáme se čemu divit, že obě sestry si vedou tak dobře ve své branži. Jejich matka, Yolanda Hadid, je bývalá modelka. Bella ale svoji krásu nemá tak úplně od přírody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Gigi Hadid (@gigihadid),

Bella Hadid

Bella Hadid a The Weeknd nemohou být jeden bez druhého

Když  Gigi začala s modelingem, byla si Bella nejistá a chtěla za každou cenu prorazit. Jenže její původní rysy nebyly pro modeling dost dobré, a tak se rozhodla pro plastiku. Bella podstoupila zmenšení nosu a nechala si "přifouknout" rty. Spekuluje se i o dalších zákrocích, ale tyto dva jsou zřetelné. Dnes je z ní díky plastickým zákrokům uznávaná modelka, i když ne v takové míře, jako její o rok starší sestra.

Bella Hadid před a po
Autor: Facebook/schwarzplasticsurgery Bella Hadid před a po

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!