Trable v ráji? Gwyneth Paltrow ani tři měsíce po svatbě nebydlí s manželem!

Přinejmenším zvláštní informace prosákla na veřejnost ohledně manželů Gwyneth Paltrow (46) a Brada Falchuka (47). Dvojice spolu ani po třech měsících od svatby totiž nesdílí společnou domácnost! Proč? Důvodem jsou prý děti.
Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk
Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk
instagram/@spletnik.ru

reklama

Populární herečka se s celou situací svěřila v rozhovoru pro časopis WSJ. Pokud jste čekali, že mají novomanželé trable v ráji, tak jste na omylu - důvodem, proč žije pár zatím odděleně, jsou totiž děti.

„Nikdy jsem nebyla nevlastní matkou. Nevím ani, jak se to dělá. Zatím to děláme po svém. Kolem dospívajících dětí musíte našlapovat opatrně, puberta je pěkně intenzivní záležitost, řekla herečka pro časopis. Snaží se vyjít svým dětem maximálně vstříc a nestresovat je novými rodinnými podmínkami, zároveň dodala, že si své druhé manželství užívá: „Miluji být vdanou paní. Miluji vytvářet domov.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Corine Solberg (@corine.solberg.photography),

 

Gwyneth a Brad mají dohromady čtyři děti - herečka má dceru Apple (14) a syna Mosese (12) s populárním zpěvákem skupiny Coldplay Chrisem Martinem a scénárista a producent Falchuk má z prvního manželství syna Brodyho a dceru Isabellu.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy #nationaldaughtersday Apple Martin, it’s like i conjured you from a dream, you make my life.

Příspěvek sdílený Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow),

 

Herečka se s producentem a scénáristou seznámila už v roce 2014 při natáčení hudebního seriálu Glee. Manželé jsou od letošního srpna, a i když se svatbu podařilo před veřejností utajit, tak se na ní objevilo mnoho známých tváří. Věříme, že bude brzy celá rodina pohromadě v jedné domácnosti a dvojice si tak naplno začne užívat manželský život.

Gwyneth Paltrow a Brad Falchuk

Kráska Gwyneth Paltrow se ve svých 46 letech vdala!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!