Tragická smrt mladé modelky: 8 věcí, které jste možná nevěděli o Peaches Geldof

V pondělí bylo nalezeno tělo dcery Boba Geldofa Peaches v jejím londýnském domě. Zatím se neví, jak pětadvacetiletá matka dvou dětí zemřela, její předčasný skon nicméně šokoval celý showbyznys.
Peaches Geldof s otcem Bobem
Peaches Geldof s otcem Bobem
profimedia

reklama

Jaká vlastně byla Peaches Geldof?

1. Studovala na prestižní londýnské Queen’s College, ale v osmnácti letech školu opustila a jen tak se potloukala s kamarády. Žila ve stylu sex, drogy a rokenrol. Aby získala nějaké peníze, začala psát sloupek pro národní noviny.

2. Psaní článků ji začalo bavit a brzy měla svůj pravidelný sloupek v časopisu Elle. Pak se dostala i do televize, kde uváděla vlastní dokumentární pořad s názvem Peaches Geldof: Teenage Mind.

3. V roce 2008 potkala hudebníka Maxe Drummeyho z kapely Chester French. Vzala si ho, ale brzy se rozvedli. Chvilku pak randila s režisérem Eli Rothem (Hostel) a v roce 2012 se vdala za indie hvězdu Thomase Cohena, s kterým měla dvě děti.

4. Peaches porodila syna Faidra Blooma Forevera 24. dubna 2012. Přesně v tento den se narodila i její matka, moderátorka Paula Yates.

5. Matka Peaches až v dospělosti zjistila, že její otec byl slavný moderátor Hughie Green. Ten zemřel v roce 1997 a o tři roky později se Paula předávkovala heroinem. Peaches bylo v té době pouze jedenáct let.

6. Dcera Boba Geldofa se přiznala, že v roce 2009 koketovala se Scientologickou církví. Nikdy o téhle životní etapě neměla problém mluvit, a dokonce o tom natočila i dokument.

7. Chvilku Peaches randila i s transsexuálem. „Byl to úžasný multikulturní a krásný zážitek,“ řekla krátce po rozchodu.

8. I když měla Peaches Geldof andělskou tvář, duší byla rebel. Její největší mediální průšvih bylo vyklopení dítěte z kočárku, aniž by přerušila telefonní hovor.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

 Peaches Geldof byla nalezena mrtvá ve svém domě

Zemřela dcera známého zpěváka!

Pavel Bobek dlouhá léta účinkoval v divadle Semafor

Jak šel čas s Pavlem Bobkem

reklama

reklama