Trapas na Miss Universe! Korunku dali nesprávné finalistce!

Ariadna Gutierrez z Kolumbie si užila titul nejkrásnější ženy světa pouze na dvě minuty. Moderátor totiž oznámil špatnou vítězku!
Adriadna Gutierrez a Pia Alonzo Wurtzbach
Adriadna Gutierrez a Pia Alonzo Wurtzbach

reklama

Adriadna Gutierrez tak musela předat korunku Pie Alonzo Wurtzbach z Filipín. Nešťastná situace zaskočila všechny zúčastněné včetně diváků. Moderátor Steve Harvey se za svoji chybu omluvil, výsledkem byl však jeden z největších trapasů v historii této soutěže.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Harvey na Miss Universe

 

Zbylé finalistky TOP 15 pocházely z Mexika, Brazílie, Austrálie, Indonésie, Dominikánské republiky, Francie, Curaçaa, Belgie, Japonska, Venezuely, Jihoafrické republiky a Thajska.

Nikol Švantnerová, která byla na soutěž vyslána jako zástupkyně České republiky, nakonec v americkém Las Vegas nepostoupila z osmdesáti finalistek ani do TOP 15.

reklama

reklama